Гінекологи медичного центру «Доктор. Харків» надають повний комплекс послуг з установки і видалення внутрішньоматкової спіралі. З пацієнтами працюють гінекологи з досвідом роботи більше 20 років, які:

 • проконсультують з питань контрацепції за допомогою внутрішньоматкової спіралі і можливості використання саме цього способу;
 • проведуть швидку і точну діагностику;
 • проведуть установку / видалення спіралі;
 • проконтролюють ваш стан після процедури.

Процес установки спіралі та протипоказання

Встановлюється спіраль на термін 3-5 років. Видалити спіраль можна по необхідності в будь-який час. Рекомендується встановлювати спіраль на 3-4 день циклу. Це обумовлено тим, що в ці дні шийка матки привідкрита і практично виключена ймовірність вагітності. Після проведення процедури рекомендують не вступати в статеві контакти протягом 7-10 днів.

Спіраль можна встановити тільки абсолютно здоровій жінці в області гінекології. Саме тому важливу роль відіграє попередня консультація, огляд гінеколога і призначення здачі відповідних аналізів або діагностичних заходів.

Перш, ніж буде встановлена ​​спіраль, необхідно виявити всі можливі гінекологічні захворювання, патології і вилікувати їх. Гінекологи медичного центру «Доктор. Харків» займаються лікуванням захворювань шийки матки, яєчників і матки, запальних та інфекційних захворювань і інших гінекологічних проблем, які перешкоджають встановленню спіралі.

Важливо! Перші 3 місяці після установки спіралі потрібно регулярно відвідувати гінеколога. Далі бувати на оглядах рекомендується не рідше, ніж раз на півроку.

Протипоказання:

 • вагітність;
 • захворювання органів малого тазу.

Також внутрішньоматкову спіраль не встановлюють жінкам, які ще не народили.

Чому варто вибрати установку внутрішньоматкової спіралі в «Доктор. Харків»

 • досвідчені лікарі зі стажем більше 20 років;
 • процедура проходить під контролем ультразвукового апарату (УЗД);
 • абсолютно безболісно (використовується аплікаційна анестезія).

Послуги та ціни

Медичне обслуговування європейського рівня в «Доктор. Харків» – це не мрія, а реальність. Ми надаємо повний комплекс гінекологічних послуг за демократичною ціною. Якщо вас цікавить ціна установки внутрішньоматкової спіралі в Харкові, ознайомтеся з наступною інформацією.

Первинна консультація гінеколога
400 грн.
Повторна консультація гінеколога (протягом двох тижнів після попередньої з приводу даного випадку захворювання)
350 грн.
Введення внутрішньоматкової спіралі
800 грн.
Видалення внутрішньоматкової спіралі
600 грн.

Як отримати консультацію і записатися на прийом до гінеколога?

Записатися на прийом до гінеколога в нашому центрі можна:

 • за телефонами: +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03;
 • за допомогою форми зворотного зв’язку, розміщеної на сайті.

Подбайте про своє здоров’я та якісну контрацепцію. Забудьте про дискомфорт під час статевого акту. Приходьте на прийом до гінеколога в «Доктор. Харків», і ви отримаєте якісне медичне обслуговування, а також впевненість, комфорт і надійність, яких ви варті!