Послуги ендокринолога в медичному центрі «Доктор. Харків» – це поєднання професіоналізму і досвіду лікарів, оптимальних умов для точної діагностики та медичного обслуговування європейського рівня. Порушення роботи ендокринної системи призводять до дисфункції всього організму, тому своєчасне звернення до досвідченого фахівця допоможе поліпшити самопочуття і уникнути розвитку серйозних ускладнень.

Погіршилося самопочуття? Давно страждаєте ендокринними захворюваннями або тільки недавно дізналися про проблему? Записуйтеся на прийом до ендокринолога в «Доктор. Харків». Медичне обслуговування європейського рівня вже є у вашому місті!

Ендокринолог в «Доктор. Харків». Послуги

Саме щитовидна залоза управляє всіма обмінними процесами в організмі людини. Збої в її роботі негативно впливають на репродуктивні функції, психоемоційний стан, стан волосся, шкіри, нігтів і т.д. Збої в роботі щитовидної залози можуть погіршити перебіг або спровокувати прояв інших ендокринних захворювань: цукрового діабету, гіпоталамічного синдрому, ожиріння, гігантизму, недостатності надниркових залоз.

Варто звернутися до ендокринолога клініки «Доктор. Харків» в наступних випадках:

 • різкі зміни маси тіла;
 • розлади сну;
 • збої менструального циклу;
 • погіршення зору;
 • випадіння волосся, ламкість нігтів;
 • відчуття сухості в роті, постійне відчуття спраги;
 • слабкість, зниження працездатності, постійна втома;
 • зниження концентрації уваги;
 • більш активне потовиділення, ніж зазвичай;
 • відчуття комку в горлі;
 • збої травної системи;
 • регулярні болі в суглобах;
 • високий артеріальний тиск.

Всі ці симптоми можуть свідчити про ендокринні захворювання, тому варто звернутися до лікаря якомога швидше.

У медичному центрі «Доктор. Харків» проводиться точна діагностика і ефективне лікування різноманітних ендокринологічних захворювань, в тому числі:

 • захворювань щитовидної залози;
 • цукрового діабету;
 • ожиріння.

Як проходить візит до ендокринолога

При першому візиті до ендокринолога в нашому центрі проводиться комплексне обстеження організму. Лікар розмовляє з пацієнтом про стан його здоров’я, проводить візуальний огляд шкіри, слизових.

У разі необхідності можуть бути призначені додаткові діагностичні дослідження, в тому числі УЗД, лабораторні дослідження. Всі їх можна зробити безпосередньо в нашій клініці.

Тільки після отримання результатів діагностики лікар аналізує клінічну картину і призначає підтримуючий або лікувальний курс для пацієнта.

Чому варто вибрати «Доктор. Харків»?

Досвідчені ендокринологи

З пацієнтами нашого центру працюють ендокринологи з досвідом роботи більше 14 років.

Ми вивчимо вашу проблему, проведемо точну діагностику стану здоров’я, стадії розвитку захворювання і призначимо оптимальне лікування.

Сучасне технічне оснащення

Ви можете бути впевнені в точності поставленого діагнозу, оскільки центр оснащений сучасним апаратом УЗД, необхідним для діагностики патологій щитовидної залози, захворювань наднирників, підшлункової залози, яєчників, яєчок та інших ендокринних органів.

Необхідні результати лабораторних досліджень будуть виконані в найкоротший термін на сучасному лабораторному обладнанні. Саме точність діагностичних даних лежить в основі ефективного лікування.

Індивідуальний підхід

Призначення лікування здійснюється виключно за результатами діагностики з урахуванням способу життя та стану пацієнта. Ми не працюємо по шаблонним схемам, тому можете бути впевнені, що призначений курс лікування буде оптимальний саме для вас.

У програмі лікування ми використовуємо тільки медичні препарати згідно з міжнародними протоколами.

Послуги та ціни

У сучасному світі ендокринні захворювання дуже поширені. У клініці «Доктор. Харків» ви отримаєте професійне лікування ендокринних захворювань за прийнятною ціною.

Первинна консультація ендокринолога
350 грн.
Повторна консультація ендокринолога (протягом двох тижнів після попередньої з приводу даного випадку захворювання)
300 грн.

Як отримати консультацію та записатися на прийом до ендокринолога в «Доктор. Харків»

Чи помічали ви вищеописані симптоми у себе або своїх близьких? Давно страждаєте від дисфункції щитовидної залози або інших ендокринних захворювань? Не зволікайте, запишіться на консультацію до ендокринолога:

 • по телефону: +38 (095) 587-03-03 або +38 (098) 587-03-03;
 • використовуйте форму зворотного зв’язку.

В результаті ефективної терапії налагоджується робота ендокринних органів і нормалізується рівень гормонів в організмі. Пацієнт повертається до нормального способу життя, перестає відчувати втому, дратівливість, поліпшується стан нігтів, шкіри, нормалізується вага, зникають інші несприятливі симптоми. Чекаємо на Вас!