«Жіноче здоров'я - це в першу чергу любов, сім'я і діти, тому здоров'я репродуктивної системи жінки - це запорука її життєвого благополуччя, реалізації в сім'ї та суспільстві. Дуже люблю свою професію, люблю вагітних жінок, мені подобається допомагати їм долати певні труднощі цього стану. Із задоволенням допомагаю жінкам, які зіткнулися з деякими проблемами і труднощами в своєму інтимному та сімейному житті, з проблемами гінекологічного здоров'я.»
Акушер-гінеколог. Перша кваліфікаційна категорія. Стаж роботи більше 17 років.
 • Безпліддя і планування вагітності
 • Діагностика ранніх строків вагітності
 • Психопрофілактична підготовка вагітної та сімейної пари перед пологами
 • Підбір оптимальної контрацепції. Бар'єрні методи; внутрішньоматкові контрацептиви; гормональні контрацептиви, в т. ч. пластирі та вагінальні кільця; методи «невідкладної» контрацепції; контрацепція під час лактації; правильне використання календарного методу
 • Патологія шийки матки (псевдоерозії; справжні ерозії; поліпи; наботові кісти; рубцеві деформації і т.д.
 • Хронічні гінекологічні захворювання - кольпіти, запальні захворювання органів малого таза, ендометріоз, міоми матки, синдром хронічного тазового болю
 • Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом
 • Порушення менструального циклу (передменструальний синдром, альгодисменорея - болі при менструації, нерегулярні менструації, первинна та вторинна аменорея)
 • Передклімактеричний і клімактеричний синдром (сухість у піхві, часті «припливи»)
 • Введення і видалення внутрішньоматкових спіралей
 • Підбір, введення, заміна вагінального пессарія при пролабуванні (опущенні і випаданні) жіночих статевих органів
 • Ультразвукове дослідження органів малого таза (трансвагінальне і трансабдомінальне)
 • Кольпоскопічні дослідження
 • Лікування запальних захворювань жіночої статевої сфери поляризованим (Пайлер) світлом

Ведення вагітності в Харкові: рейтинг, відгуки

Довгоочікувані дві смужки на тесті або приємний сюрприз – запам’ятайте цю мить, адже після неї ваше життя кардинально зміниться. Від безсонних ночей майбутніх батьків відокремлюють довгі дев’ять місяців, і саме час подумати, кому доручити ведення вагітності. Особливо це питання хвилює тих, хто очікує первістка. Вітаміни, необхідні аналізи, індивідуальні рекомендації і самопочуття вагітної – малюк повинен рости і розвиватися під наглядом грамотного фахівця.

Жіноча консультація. Жіночий лікар в Харкові

Ведення вагітності в Харкові в першу чергу здійснюють жіночі консультації. Прийом і практично всі маніпуляції проводяться на професійній основі в медцентрі «Доктор Харків» лікарем-фахівцем Касьяненко Тетяною Рудольфівною.

Чи знаєте Ви, що майбутні мами, згідно із законодавством, можуть також звернутися за рецептом на молочну кухню і отримати безкоштовні вітаміни. За останні кілька років в системі охорони здоров’я відбулися кардинальні зміни: з’явилися електронні черги, оповіщення про візит і багато іншого. Однак, єдине, що не в силах змінити законодавці, – це відношення до людей. Деякі лікарі ставляться до своїх обов’язків байдуже, дозволяють відпускати на адресу пацієнтів неприйнятні зауваження і зовсім ігнорувати їхні запитання і прохання.

Щаслива жінка, яка довідалася про цікаве положення, стикається з байдужістю з боку лікаря, чекає талони на безкоштовне УЗД і здає повторно аналізи через те, що попередні знайти просто не можуть. Ми не говоримо, що такий безлад твориться в усіх районних консультаціях, але відгуки незадоволених пацієнтів нікуди не сховаєш. Майбутня мама повинна довіряти своєму лікарю і мати можливість звернутися до нього в будь-який момент. З цієї причини багато хто хоче платне ведення вагітності в нашому медцентрі.

Плюси приватних клінік для ведення вагітності в Харкові. Ведення вагітності в приватній клініці Харкова

Очевидною перевагою контракту, який передбачає медичне ведення вагітності, є індивідуальний підхід. У приватній клініці «Доктор Харків» немає черг, а прийом відбувається в точно призначений час. Крім того, всі необхідні обстеження та аналізи проводяться в короткий термін, а результати точно не втратять. Лікуючий лікар готовий відповісти на всі питання, якими б безглуздими вони вам не здавалися. Як і в жіночій консультації, ближче до пологів тут оформляється обмінна карта, яку необхідно пред’явити в пологовому будинку.

Стати на облік у зв’язку з вагітністю в приватній клініці Харкова

Контракт на ведення вагітності, в залежності від терміну та вартості, включає прийом у лікаря і набір аналізів. Приватний медичний центр “Доктор Харків” не намагається заробити на кожному клієнті, тому вам не будуть наполегливо рекомендувати провести більше обстежень за додаткову плату. Плюс, грамотний фахівець медцентру зможе виїхати додому до вагітної, щоб взяти аналізи і провести обстеження на дому в разі потреби.

Ніяких проблем нема з лікарняним листом. Сильний токсикоз, погане самопочуття, тонус або застуда – дуже часто вагітним потрібен невеликий відпочинок. Виписати лікарняний листок повинен лікар, який здійснює ведення вагітності. Відгуки молодих мам відзначають, що в приватній установі отримати цей документ набагато простіше.

Приватні клініки для вагітних Харків. Краща клініка для вагітних Харків

Більшість молодих матусь, які спостерігалися в “Доктор Харків” у лікаря Касьяненко Тетяни Рудольфівни, залишилися задоволені своїм вибором. Чудово оснащений центр, висококваліфіковані лікарі з усієї першої столиці, неймовірно чуйне ставлення і краще ведення вагітності – знайти негативні відгуки дуже складно.

До речі, деякі гінекологи навіть радять не укладати контракт, а платити окремо за кожен прийом. Аналізи можна здавати в самій клініці, в приватних лабораторіях або навіть в жіночій консультації. В цьому випадку обмінна карта і лікарняний листок також оформляються за місцем проживання.

Клініка для вагітних – «Доктор Харків»

Ведення вагітності і пологи обійдуться вам в кругленьку суму. Звичайно, заплативши гроші, ми сподіваємося отримати кваліфіковану допомогу фахівця і доброзичливе ставлення. Очікування малюка – це щасливий час, який хочеться провести в спокої, і щоб поруч був адекватний акушер-гінеколог, що не призначає зайві ліки і обстеження за додаткову плату. Наша порада: вибирайте лікаря, а не клініку. Запитайте у знайомих, почитайте відгуки в інтернеті – Касьяненко Тетяна Рудольфівна просто першокласний фахівець.

Варто зазначити, що виключно позитивні відгуки про клініки знайти дуже складно – завжди є незадоволені пацієнти і, на жаль, некваліфіковані кадри. Якщо ви зупинили свій вибір на платному веденні вагітності, то обов’язково перевірте, чи видає даний заклад лікарняні листи, оцініть його плюси. Пам’ятайте, що пологовий сертифікат (для пред’явлення в пологовому будинку) можна отримати тільки в жіночій консультації за місцем проживання. Довіряйте інтуїції, адже перше враження завжди буває найправильнішим. Бережіть свої нерви і здоров’я малюка!

Запис на прийом

Запишіться до фахівця прямо зараз:
Зателефонуйте нам
Прийом дзвінків

Пн. - Пт: 08:00 — 19:00
Сб: 08:00 — 15:00
Нд: 11:00 — 14:00

Професійний досвід
 • 1989 – 1992 рр.
  Харківське медичне училище (диплом з відзнакою), акушерська справа. Після закінчення - працювала акушеркою в пологовому будинку №1 м.Харкова
 • 1994 - 2000 рр.
  Харківський державний медичний університет (диплом з відзнакою), медичний факультет
 • 2000 - 2003 рр.
  Інтернатура за фахом «Акушерство і гінекологія». Практичний досвід роботи в поліклінічному і стаціонарному відділеннях: відділенні патології вагітності, пологовому відділенні, пологовому залі, відділенні консервативної та оперативної гінекології, жіночій консультації
 • 2003 р.
  Учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фармакологічна опіка в перинатології». 2003р. - учасник школи-семінару на тему «Використання препаратів замісної гормональної терапії в гінекологічній практиці»
 • 2004 р.
  Тематичне удосконалення «Діагностика та лікування злоякісних пухлин жіночої статевої сфери»
 • 2005 р.
  Тематичне удосконалення «Актуальні питання акушерства та гінекології»
 • 2009 р.
  Спеціалізація з ультразвукової діагностики. 2010 р. - тематичне удосконалення «Актуальні питання ультразвукової діагностики в урогінекології»
 • 2010 р.
  Тематичне удосконалення на базі ХМАПО «Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних і пухлинних станів шийки матки, піхви і вульви»
 • 2011 р.
  Тематичне удосконалення на базі ХМАПО «Сучасні проблеми медичної допомоги вагітним в умовах жіночої консультації»
 • 2011 р.
  Участь в Міжнародному проекті JSI «Планування сім'ї та репродуктивне здоров'я»
 • 2011 р.
  Участь у Міжнародному семінарі-тренінгу «Введення левоноргестрел-виділяючої системи»
 • 2012 р.
  Участь в конференції «Репродуктивне здоров'я»
 • 2014 р.
  Курси підвищення кваліфікації з ультразвукової діагностики
 • 2015 р.
  Участь в конференції «Здоров'я матері, плоду та новонародженого в Україні»
 • 2015 р.
  Курси підвищення кваліфікації з акушерства та гінекології
 • 2016 р.
  Участь в конференції «Онкологія репродуктивних органів: профілактика як новий клінічний орієнтир», Буковель.
 • 2016 р.
  Участь в конференції «Жіноче здоров'я і материнство очима професіоналів», м.Київ
 • 2017 р.
  Участь в конференції з міжнародною участю «Онкологія молочної залози: від профілактики та раннього виявлення до ефективного лікування», Буковель.
 • 2017 р.
  Участь в конференції «Міждисциплінарний підхід у використанні інноваційних фолатів для профілактики вроджених вад розвитку для народження здорових і розумних дітей», м.Харків