Скористайтеся перевагами кольпоскопії в медичному центрі «Доктор. Харків»!

Професіоналізм лікарів і наявність точного сучасного обладнання лежать в основі вибору, де пройти кольпоскопію в Харкові. Ці фактори основоположні, адже від них повністю залежить правильність постановки діагнозу, а також вибір правильної програми лікування в разі потреби.

Послуги центру «Доктор. Харків» – це медичне обслуговування європейського рівня. Лікарі клініки мають високий рівень кваліфікації і досвід роботи, вони регулярно вдосконалюють свої знання в Європі, володіють сучасними методиками радіохвильової гінекології. А сучасне технічне оснащення дозволяє гарантувати точність поставленого діагнозу.

Кольпоскопія в «Доктор Харків»

Кольпоскопія – огляд шийки матки і слизової оболонки піхви за допомогою оптичного пристрою кольпоскопа, який дає збільшення в 10-30 разів. За допомогою цього методу можна виявити зміни епітелію шийки матки, передракові стани, вибрати ділянку тканини для біопсії, а також спостерігати динаміку змін при тих чи інших методах лікування шийки матки і піхви.

Важливо!

На сьогоднішній день рак шийки матки на другому місці по кількості онкологічних захворювань серед жінок. Дане захворювання відноситься до числа тих, які можна попередити, а також до тих, які добре піддаються лікуванню на ранніх стадіях.

Виявити передраковий стан або розвиток онкології на ранніх стадіях можна за допомогою сучасних діагностичних методів, одним з них є кольпоскопія.

Показання:

 • зміни в мазку з цервікального каналу;
 • підозра на онкологію або інші патологічні процеси;
 • позитивний результат аналізу на ВПЛ;
 • кровотечі зі статевих шляхів;
 • нехарактерні виділення;
 • дискомфортні відчуття та свербіж в промежині і піхві;
 • ниючі болі внизу живота протягом тривалого часу.

Протипоказань до кольпоскопії не існує

Цей спеціальний діагностичний метод абсолютно атравматичний, безболісний. Дозволяє при аналізі зіставити клінічні та морфологічні ознаки захворювання.

Особливості процедури:

 • не вимагає спеціальної підготовки, жінці треба лише прийти на консультацію до гінеколога поза менструації;
 • не викликає ускладнень, не має протипоказань.

Як здійснюється кольпоскопія?

Процедура представляє собою звичайний гінекологічний огляд, але з використанням кольпоскопу. Пацієнтка розташовується на гінекологічному кріслі. Поруч розміщений кольпоскоп. При цьому він не торкається до пацієнтки. Завдяки технологічному обладнанню лікар проводить більш детальний огляд шийки матки з різним ступенем збільшення окремих ділянок. У разі необхідності, може бути проведена біопсія – процедура, при якій з шийки матки береться маленький шматочок тканини для більш поглибленого дослідження.

Чому варто вибрати «Доктор Харків»?

Висококваліфіковані гінекологи з досвідом роботи більше 22 років

У центрі «Доктор Харків» працюють виключно досвідчені лікарі, які призначають пацієнтам найбільш ефективне лікування, виходячи з індивідуальних особливостей протікання захворювання і стану здоров’я.

Далі ви можете познайомитися з гінекологами нашого центру і дізнатися більше про їх спеціалізації.

Сучасне технічне оснащення для діагностики

Ви можете бути впевнені в точності поставленого діагнозу, оскільки центр оснащений сучасним кольпоскопом, необхідним для діагностики шийки матки і слизової оболонки піхви.

Індивідуальний підхід

Ми забезпечуємо комфорт і позитивний настрій наших пацієнтів. Вас заберуть в чітко призначений час, забезпечать усіма необхідними для діагностики і обстеження витратними матеріалами, дадуть відповіді на всі питання і роз’яснять висновок.

Перед лікуванням, з кожним пацієнтом проводиться бесіда для визначення побажань і очікувань від проведеного лікування, лікуючі лікарі враховують ці побажання. Програма лікування призначається індивідуально, грунтуючись на сучасних алгоритмах лікування.

Послуги та ціни

Кольпоскольпія в медичному центрі «Доктор Харків» – це оптимальне поєднання професіоналізму лікарів, сучасного обладнання і доступної ціни.

Первинна консультація гінеколога
400 грн.
Повторна консультація гінеколога (протягом двох тижнів після попередньої з приводу даного випадку захворювання)
350 грн.
Кольпоскопія цифрова
280 грн.
Кольпоскопія цифрова з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
750 грн.

Як отримати консультацію і записатися на кольпоскопію в «Доктор Харків»?

Щоб записатися на прийом, скористайтеся наступними способами:

 • напишіть нам через форму зворотного зв’язку (справа внизу на сайті);
 • зателефонуйте +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03.

Немає нічого важливішого, ніж здоров’я жінки. У медичному центрі «Доктор Харків» ви отримаєте якісне обслуговування, професійну допомогу приватного гінеколога. Пам’ятайте, що проведення кольпоскопії може не тільки виявити захворювання на ранній стадії, а й врятувати життя.