Врач-кардиолог занимается изучением различных сердечно-сосудистых патологий, проведением диагностики и лечения любых кардиологических патологий. Кроме того, он осуществляет наблюдение за пациентами с хронической сердечно-сосудистой патологией, разрабатывает программы реабилитации, подбирает необходимые препараты, решает вопрос о возможности хирургического лечения.

Що ми лікуємо?

Досвідчені лікарі в медичному центрі “Доктор Харків” виявляють і лікують різні функціональні патології серцево-судинної системи і органічні ураження. Це такі поширені проблеми як: гіпертонічна хвороба або симптоматичні гіпертензії (що виникають на тлі інших патологій), ураження серцевого м’яза інфекційного, токсичного, ішемічного генезу, атеросклеротичні патології коронарних артерій та інших судин, порушення ритму серця, патології клапанного апарату.

Первинний прийом

Перед постановкою діагнозу на прийомі кардіолог збирає анамнез хвороби, з’ясовує можливі причини захворювання. Пацієнт проходить комплексну діагностику, в яку входить ряд інших процедур. Обов’язково береться матеріал для лабораторних досліджень. Можливе призначення додаткових діагностичних заходів. Запис до кардіолога в клініку можливий в режимі он-лайн або по телефону.

Лікування

Для лікування в медичному центрі “Доктор Харків” лікарі застосовують індивідуальні схеми терапії, які можуть включати в себе як комбінації лікарських препаратів, так і різні види немедикаментозного лікування. При цьому наші кардіологи враховують не тільки особливості захворювання, а й загальний стан здоров’я пацієнта.

Записатися на прийом до кардіолога

Практично всім людям періодично необхідний запис до кардіолога для оцінки стану серцево-судинної системи, особливо, при наявності факторів ризику і родичів з серйозними патологіями кардіологічного профілю. Необхідна консультація при будь-яких скаргах (головний біль, перебої в роботі серця), коливання тиску, перед оперативними втручаннями, при наявності структурних аномалій в судинах або самому серці, виявлених за даними обстежень. Досвідчені та кваліфіковані лікарі МЦ “Доктор Харків” допоможуть у вирішенні будь-якого Вашого питання зі здоров’ям.