Бувають ситуації, коли у хворого немає можливості звернутися в стаціонар

У медцентрі “Доктор Харків” ми пропонуємо можливість викликати лікаря додому.

Наприклад, люди похилого віку можуть погано переносити поїздку або стан здоров’я не дозволяє приїхати на прийом – причин може бути безліч. Виклик лікаря додому в таких випадках – оптимальний вихід з ситуації, що склалася.

Фахівці медичного центру «Доктор Харків» нададуть необхідну медичну допомогу в будь-який день тижня, в тому числі, і в вихідні дні. Додому можна викликати лікаря будь-якої спеціалізації, до Ваших послуг:

 • терапевт;
 • уролог;
 • кардіолог;
 • проктолог;
 • дерматолог та ін.

В домашніх (або офісних) умовах, крім консультації профільного лікаря, наші фахівці проводять різні медичні маніпуляції, наприклад, постановка катетера, крапельниці, вимірювання артеріального тиску, електрокардіографія, УЗД, малі хірургічні втручання та інше.

Крім цього, наші фахівці здійснюють забір аналізів (кров, змиви, сеча, кал) для подальшого дослідження в лабораторії МЦ «Доктор. Харків». Вартість послуги: 450 грн + вартість проїзду по тарифам “On Taxi”. Бажаєте замовити? 095-587-03-03; 098-587-03-03.

УЗД на дому в Харкові

Вам потрібне проведення ультразвукового обстеження, але немає можливості відвідати медичний центр? Рішення є!

Висококваліфікований УЗД-діагност приїде до вас додому! Телефонуйте: 38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03.

Зробити УЗД на дому в Харкові

У МЦ «Доктор Харків» є сучасне високоточне обладнання, яке дозволяє проводити якісне ультразвукове обстеження вдома у пацієнта.

Діагностику проводять першокласні лікарі, які більше 10 років спеціалізуються в області ультразвукової діагностики.

УЗД-апаратура, яка є у розпорядженні «Доктор Харків» дозволяє проводити широкий спектр досліджень:

 • органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка);
 • нирок, наднирників і заочеревинного простору;
 • органів малого тазу та калитки у чоловіків (передміхурова залоза, сечовий міхур, яєчка, придатки яєчок, вени);
 • органів малого тазу у жінок (матка, яєчники, сечовий міхур);
 • УЗД серця;
 • УЗД вагітних до 12 тижнів;
 • щитоподібної залози;
 • молочних залоз з оглядом регіональних лімфовузлів;
 • лімфатичних вузлів;
 • поверхневих утворень і м’яких тканин;
 • слинних залоз;
 • УЗД-діагностика може проводитися і для дітей (крім тазостегнових суглобів та нейросонографії).

Звертайтеся в «Доктор Харків», і наші фахівці приїдуть за будь-якою адресою Харкова у зручний для вас час.

Цілодобове УЗД в Харкові

Важливою особливістю нашого медцентру є те, що ми проводимо якісне ультразвукове дослідження за адресою пацієнта цілодобово. Для цих цілей у клініки є виїзна бригада кваліфікованих медиків і сучасне обладнання. Завдяки гнучкій тарифікації виклик лікаря та УЗД-фахівця додому став доступний всім пацієнтам без винятку в будь-який час дня і ночі. До того ж центр може запропонувати знижки на комплексне обслуговування, а також комфортабельний стаціонар.

Аналізи на дому в Харкові

Стрімкий темп життя сучасної людини не завжди дозволяє викроїти час на відвідування лікаря. Похід в поліклініку відкладається, і в підсумку стає занадто пізно, щоб запобігти серйозному захворюванню або зупинити його на самому початку розвитку. В такому випадку на допомогу приходять медичні клініки та центри, які надають свої послуги з проведенням на дому, в тому числі і аналізу крові.

Очевидна перевага для будь-якого пацієнта – це спокійна обстановка. Щоразу перед здачею крові рекомендують посидіти спокійно хвилин 15-20, щоб прийти в себе після дороги в клініку, відпочити після ходьби або навіть бігу. Недотримання цього правила може негативним чином позначитися на точності результатів аналізу. Здача крові на дому зводить нанівець ці чинники.

Виклик лаборанта додому в Харкові

Забір біоматеріалу в домашніх умовах здійснюється компетентними фахівцями клініки «Доктор Харків», які виконують чітко і грамотно всі необхідні маніпуляції. В роботі персонал використовує одноразовий стерильний інструментарій, за допомогою якого відбираються зразки біоматеріалу для подальшого транспортування в нашу лабораторію в спеціально призначених для перевезення проб контейнерах.

Для отримання достовірних результатів дослідження необхідно точно дотримуватися всіх умов транспортування, не порушуючи часу та температурного режиму навколишнього простору. Вдома виконується забір зразків для проведення таких аналізів, як загальні та клінічні дослідження, гормональне тестування, спермограма, мікробіологічний посів. Викликати лаборанта додому в Харкові для забору аналізів можна онлайн прямо на нашому сайті. Для цього напишіть нам в чат та узгодьте час приїзду фахівця.

Терміновий забір аналізів на дому в Харкові

 1. Необхідність – в першу чергу цього потребують хворі похилого віку, інваліди, яким важко дійти до поліклініки, вагітні, діти, зайняті люди, яким потрібні терміново результати лабораторних досліджень.
 2. Безпека – відвідування будь-якого лікувального закладу збільшує ризик інфекційного захворювання (грип, ангіна, ОРЗ) і, особливо, висококонтагіозних інфекцій – кір, скарлатина, вітряна віспа, краснуха (небезпечна для вагітних і чоловіків) та інших. Крім того, під час взяття аналізів на дому використовуються стерильні вакуумні системи (пробірки), стерильні одноразові голки, спеціальні лабораторні контейнери для транспортування і збереження зразків.
 3. Висока якість аналізів – для виконання аналізів використовується найсучасніше обладнання. При нестандартних результатах два лікаря повторно проводять дослідження і оцінку даних. Результати лабораторних досліджень відсилаються електронною поштою. У разі необхідності (за бажанням пацієнта) дані відправляються лікарю або лікар нашого медцентру коментує їх по телефону. На платних умовах можлива доставка результатів.
 4. Графік роботи – забір матеріалу для аналізів проводиться зазвичай з 9.00 до 18.00 години або в особливих випадках цілодобово. Готовність аналізів (у тому числі розсилка по електронній пошті) залежить від часу їх забору і коливається від 14.00 до 21.00 години. Це стосується вихідних і святкових днів.

Виклик дитячого лікаря додому в Харкові

Послуга виклику педіатра додому незамінна в тому випадку, коли дитина хворіє і хочеться захистити її від можливих ускладнень при поїздці в поліклініку, заощадити час і нерви. Виклик дитячого лікаря додому допоможе уникнути ризику зараження інфекціями, якщо у Вас немовля або часто хворіє малюк.

Лікар приїде швидко, позбавить від гострих симптомів і, в разі необхідності, випише довідку.

Медичну допомогу надають як лікарі загального профілю, так і вузькоспеціалізовані.

Викликати лікаря додому можна не тільки для лікування, але і для взяття аналізів, а також проведення вакцинації.

не тільки для лікування, але і для взяття аналізів, а також проведення вакцинації.

Послуги та ціни

Консультація гінеколога з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
700 грн.
Кольпоскопія цифрова з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
750 грн.
УЗД молочних залоз з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
400 грн.
УЗД сечового міхура з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
300 грн.
УЗД органів черевної порожнини та нирок з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
700 грн.
УЗД органів черевної порожнини з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
550 грн.
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур, сечоводи) з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
550 грн.
УЗД простати та залишкової сечі з виїздом до пацієнта
550 грн.
УЗД щитоподібної залози з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
400 грн.
ЕКГ цифрова з виїздом до пацієнта (додатково сплачується проїзд)
200 грн.

Яку допомогу нададуть лікарі безпосередньо вдома у пацієнта?

 • Швидка медична допомога;
 • УЗД нирок, судин, органів малого таза, черевної порожнини та ін .;
 • Забір аналізів.

Приїхавши до Вас додому або на роботу, лікар проведе консультацію, а, при необхідності, і повноцінне обстеження із застосуванням спеціального медичного діагностичного обладнання прямо на місці.

При необхідності, разом з лікарем додому або в офіс також виїжджає медсестра, яка зробить необхідні ін’єкції, встановить крапельниці, виконає інші медичні заходи.

Спеціаліст, який приїхав до Вас на терміновий виклик, зможе не тільки правильно поставити діагноз, а й дати необхідні консультації, призначити курс подальшого лікування, виписати довідки, лікарняні листи і рецепти.

Забір аналізів вдома Харків

Вдома можна здати кров на наступні види досліджень:

 • загальний (клінічний) аналіз крові дозволяє визначити загальний стан організму, виявити інфекції і призначити ефективне лікування;
 • аналіз на цукор потрібен для уточнення рівня глюкози в крові і діагностики цукрового діабету 1 і 2 типів;
 • біохімічний аналіз крові показує, чи правильно функціонують внутрішні органи. Особлива увага приділяється печінці, ниркам і підшлунковій залозі;
 • імунограму проходять для оцінки стану імунної системи і здатності організму протистояти інфекціям;
 • серологічний аналіз допомагає виявити наявність антитіл і антигенів, виявити інфекційні захворювання;
 • аналіз на гормони дозволяє оцінити стан багатьох органів і систем організму, велике значення має при моніторингу вагітності;
 • аналіз на алергени дає можливість скласти перелік продуктів або речовин, які негативно впливають на організм;
 • аналіз на згортання необхідний в передопераційний і післяопераційний період, при аутоімунних захворюваннях і під час вагітності;
 • аналіз на онкомаркери допомагає діагностувати онкологічні захворювання.

Як бачимо, перелік аналізів, проведених вдома, великий. Є лише невеликий список показників, на які кров в домашніх умовах не беруть по ряду причин, наприклад, специфічний метод проведення. До таких належать: протеїни, лептин, деякі білки, також вдома не можна пройти глюкозотолерантний тест. Основним недоліком взяття крові вдома вважається досить висока вартість послуги, особливо з огляду на той факт, що в державних установах аналізи безкоштовні. Але наша команда фахівців розвіє цей міф. Вартість здачі аналізів на дому в МЦ «Доктор Харків» здійснюється відповідно до стандартного прайс-листа медцентру з урахуванням виїзду фахівця.

Як здати аналізи на дому Харків

Здача аналізів на дому практично нічим не відрізняється від тієї ж процедури в лікарні – хіба що для пацієнта весь процес проходить набагато комфортніше.

Мобільна бригада медпрацівників клініки «Доктор Харків» привезе з собою все необхідне – і інструменти для забору аналізів, і стерильні контейнери для їх зберігання. Весь процес займає лічені хвилини. Потім медпрацівник відвозить зразки в лабораторію, а вам залишається лише чекати результатів – їх ви отримаєте протягом 1-3 діб, в залежності від виду аналізу.

Отримати результат можна як на руки з кур’єром (за додаткову плату) або безпосередньо в медцентрі, так і по електронній пошті, факсом або по телефону – в останньому випадку для дотримання конфіденційності вам доведеться назвати кодове слово, яке ви виберете при оформленні замовлення.

Результати досліджень також можна отримати на англійській мові. Послуга оплачується окремо.

Клінічний аналіз крові вдома у пацієнта Харків

Загальний (клінічний) аналіз крові – це найпоширеніше лабораторне дослідження, яке є основним методом оцінки клітинних компонентів крові. Клінічний аналіз крові зазвичай є першим етапом обстеження стану здоров’я людини, коли якісні та кількісні відхилення показників від норми є для клініциста важливою інформацією про можливі порушення здоров’я, так як відображають реакцію органів кровотворення на вплив як фізіологічних, так і патологічних факторів.

Поняття клінічний аналіз крові обов’язково включає підрахунок кількості кожного з формених елементів крові: еритроцитів, незрілих еритроцитів (ретикулоцитів), тромбоцитів, лейкоцитів, а також визначення гемоглобіну, колірного показника, швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ), лейкоцитарної формули. Будь-які відхилення від норми загального аналізу крові розглядаються як можливу наявність патології і потребують ретельного обстеження пацієнта.

В даний час підрахунок кількості клітин крові і їх характеристики виконують на автоматичних гематологічних аналізаторах, що різко підвищило якість і точність вимірювання, і дозволило одночасно досліджувати від 5 до 36 параметрів крові: це еритроцитарні, тромбоцитарні та лейкоцитарні параметри.

У МЦ «Доктор Харків» є можливість замовити послугу здачі клінічного аналізу крові на дому в Харкові.

Для цього достатньо зателефонувати за номером: +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03.

Консультація на дому з педіатром в Харкові

Можливість викликати дитячого лікаря додому незамінна у випадках гострих інфекцій, необхідність диспансерного спостереження, а також для регулярних оглядів дітей першого року життя. Клініка «Доктор Харків» надає послугу консультацій на дому з педіатром або вузькими спеціалістами – невропатологом, гастроентерологом, пульмонологом і іншими лікарями.

Якщо дитина вередує, або її стан не дозволяє огляд в умовах клініки, грамотна медична допомога, проведення лабораторних досліджень або масаж можуть бути проведені в найкомфортніших умовах для малюка.

Організм дитини має масу особливостей, в порівнянні з організмом дорослої людини. Щодня стикаючись з масою нових шкідливих або просто поки невідомих факторів, незріла імунна система малюка може реагувати дуже гостро і непередбачувано. Діти легко підхоплюють інфекцію один від одного або від батьків, їхня травна система не приймає деяку їжу, нервова система швидко втомлюється від зовнішніх подразників.

У перші три роки життя, поки дитина не навчиться як слід говорити, він, звичайно, не зможе розповісти, що його турбує. Та й більш дорослі діти часто не віддають собі в цьому звіт. Малюк вередує, погано спить, плаче, а батьки не знаходять собі місця, намагаючись зрозуміти, в чому справа. У такому випадку варто звернутися за консультацією педіатра в «Доктор Харків» або викликати дитячого лікаря додому.

Комплексне УЗД вдома у пацієнта Харків

Сьогодні практично кожна людина знає, що ультразвукове обстеження внутрішніх органів є одним з найбезпечніших, інформативних і ефективних методів діагностики. Комплексне УЗД в домашніх умовах має масу переваг, які зробили цю послугу досить популярною. З цілком прийнятною ціною людина може викликати УЗД-діагноста додому та отримати точну, швидку інформацію про стан внутрішніх органів, а вагітні жінки дізнатися, як розвивається їх майбутня дитина, отримати оцінку стану її здоров’я.

Сучасні портативні апарати ультразвукового дослідження відтворюють чітку і ясну картинку, що складається з трьох вимірів: довжина, висота, глибина. Це дозволяє отримати повне уявлення про те, що відбувається у людини всередині. А компактність приладів зробили доступним проведення УЗД вдома у пацієнта.

Вагітні жінки можуть зробити УЗД в особливому форматі, за допомогою якого вони будуть спостерігати за поведінкою дитини всередині утроби в реальному часі. Тобто майбутні батьки можуть на власні очі побачити, як їх майбутній малюк ворушиться, рухає ручками та ніжками. А чітка картинка, яка виводиться на монітор, дозволяє розгледіти найменші нюанси: кількість пальчиків на руках і ногах, риси обличчя, стать дитини.

УЗД в Харкові в неділю

Чи не можете знайти, де пройти процедуру УЗД в суботу, неділю? Медичний центр «Доктор Харків» радий допомогти. Ми проводимо УЗД як по буднях, так і у вихідні. Швидко, ефективно і якісно. Телефонуйте:

38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03.

З повним прейскурантом цін медичного центру «Доктор Харків» Ви можете ознайомитися в нашому прайс-листі.