Видалення родимок в медичному центрі «Доктор. Харків» проводиться професійними лікарями за допомогою сучасного обладнання. Ми застосовуємо методику, яка дозволяє отримати бездоганний результат та абсолютну відсутність слідів видалення невусів. Гарантуємо європейську якість обслуговування та демократичні ціни.

Хочете видалити родимку або проконсультуватися з досвідченим дерматологом? Запишіться на прийом в центр «Доктор. Харків» та оцініть самі переваги медичного обслуговування в нашій клініці.

Видалення родимок в «Доктор. Харків». Послуги

Ми використовуємо радіоволоновую методику для проведення процедури. Процес проводиться на сучасному обладнанні, що дозволяє отримати відмінний результат.

Перед процедурою ви пройдете огляд та консультацію щодо майбутнього процесу у лікаря-дерматолога з досвідом роботи більше 29 років. У деяких випадках діагностика не обмежується виключно оглядом. Може знадобитися додаткова діагностика – УЗД або лабораторна діагностика. Це обумовлено тим, що деякі віруси можуть сприяти появі невусів (родимок). В такому випадку додатково до лазерного впливу показана противірусна та імуномодулююча терапія.

Крім того, лікар в обов’язковому порядку видасть рекомендації, як поводитися після видалення родимки.

У нашому центрі вам допоможуть, якщо потрібно:

  • видалити родимку, бородавку, папілому (в Харкові за демократичною ціною);
  • видалити кондиломи;
  • видалити гемангіому;
  • видалити контагіозний молюск.

Як проходить процедура

Видалення родимок, бородавок, папілом в «Доктор. Харків» проводиться під місцевою аплікаційною або інфільтраційною анестезією. Здійснюється анестезія за допомогою ін’єкції препарату для знеболення або нанесення спеціального гелю.

Безпосередньо процедура проводиться за допомогою сучасного обладнання – апарату радіохвильової терапії. Процедура займає всього кілька хвилин. Звичайно ж, при більш складних ситуаціях може знадобитися трохи більше часу.

Важливо відзначити, що лікарі забезпечують максимальну ступінь безболісності процедури.

Чому варто вибрати «Доктор. Харків»

Досвідчені фахівці

З пацієнтами в нашій клініці працюють досвідчені лікарі-дерматологи з досвідом роботи більше 29 років. Лікар проводить ретельну діагностику та тільки після цього проводить видалення. Висока кваліфікація, знання сучасних методик та досвід роботи дозволяють отримати чудовий результат від цієї процедури.

Сучасне лазерне обладнання

На сьогоднішній день радіохвильовий метод видалення невусів вважається найрезультативнішим, швидким та безболісним. Наша клініка оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє провести точну діагностику та безпосередньо видалення родимок.

Комфорт пацієнтів та індивідуальний підхід

Ми цінуємо комфорт і хороше самопочуття наших пацієнтів, тому створюємо максимально сприятливі умови в клініці. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, відсутність черг і повний супровід від запису до прийому лікаря та ведення післяопераційного періоду.

Послуги та ціни

Видалення родимок і бородавок в Харкові в нашому медичному центрі – це оптимальне поєднання медичного обслуговування європейської якості та демократичних цін. Далі представлений прайс на найпоширеніші послуги:

Як отримати консультацію та записатися на прийом в клініку «Доктор. Харків»?

Вас турбують родимки, бородавки, папіломи або інші новоутворення на шкірі? Запишіться на прийом в нашу клініку за допомогою:

  • форми зворотного зв’язку;
  • за телефонами: +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03.

Оцініть самі медичне обслуговування європейського рівня в центрі «Доктор. Харків».