Послуги дерматолога в клініці «Доктор Харків» – це медичне обслуговування європейського рівня. З пацієнтами нашого медичного центру працюють професійні лікарі, а діагностика і дослідження проводяться за допомогою сучасного медичного обладнання високої точності. Якщо Ви помітили зміни на шкірі або слизовій оболонці, запишіться на прийом до фахівця «Доктор. Харків» та оцініть переваги медичного обслуговування високого рівня.

Дерматолог, Дерматовенеролог в «Доктор. Харків». Послуги

Дерматологи, Дерматовенерологи нашого центру нададуть Вам необхідний комплекс медичних послуг: від діагностики, постановки діагнозу, взяття аналізів, призначення рекомендованого плану обстежень та індивідуального плану лікування, до складання рекомендацій по профілактиці повторних проявів в майбутньому виявлених захворювань шкіри.

Серед найбільш поширених захворювань, з якими звертаються пацієнти:

 • лишаї заразні і не заразні;
 • вугрі і акне;
 • грибкові захворювання шкіри, нігтів, волосистої частини голови;
 • псоріаз;
 • новоутворення шкіри (папіломи, родимки);
 • дерматити різного генезу (себорейний, алергічний, нейродерміт і т.д.);
 • екземи різного генезу;
 • кропив’янка;
 • свербіж шкіри неясного генезу;
 • лупа, випадіння волосся;
 • хвороби нігтів;
 • венеричні захворювання, консультація по профілактиці.

Як проходить візит до дерматолога в Харкові

Після аналізу скарг і особливостей початку захворювання проводиться візуальний огляд елементів шкіри або слизової оболонки під лупою, а в разі потреби і цифрова дерматоскопія – абсолютно безболісна і, що не вимагає спеціальної підготовки, процедура, яка дозволяє вивчити проблемну область під багаторазовим збільшенням і спеціальним освітленням.

Якщо потрібно, лікар призначить додаткові аналізи. Для зручності пацієнтів аналізи можна здати безпосередньо в клініці.

Після отримання результатів додаткового обстеження складається програма лікування, а після одужання – рекомендації щодо профілактики захворювання.

На підставі точного діагнозу, стадії розвитку захворювання, стану здоров’я пацієнта і особливостей способу життя дерматолог складає індивідуальний план лікування. Лікарі центру не працюють по шаблонним схемам, тому ви можете бути впевнені, що програма лікування буде максимально ефективною і придатною саме вам.

Чому варто звернутися в «Доктор. Харків»

Кваліфіковані дерматологи з досвідом роботи більше 20 років

У нашій клініці з пацієнтами працюють дерматологи, які мають відповідну освіту, детально розбираються в тонкощах лікування тих чи інших захворювань шкіри. Велика частина підвищують кваліфікацію навчальних програм проводиться в європейських клініках. Професіоналізм, доброзичливе ставлення і досвід лежать в основі успішного лікування.

Високоточне діагностичне обладнання

Клініка оснащена за сучасними стандартами, є все необхідне для проведення діагностики: лабораторна діагностика, УЗД, обладнання, що дозволяє розглянути структуру, форму і особливості змін шкіри з багаторазовим збільшенням, і, відповідно, поставити точний діагноз.

Комфорт пацієнтів і індивідуальний підхід

Ми піклуємося про Ваш комфорт і позитивні емоціяї під час перебування в центрі «Доктор. Харків». Черги та очікування виключені, так як прийом ведеться виключно за попереднім записом. Діагностика, лікування та профілактика призначаються тільки після ретельного вивчення всіх аспектів стану здоров’я пацієнта. Можливий виїзд додому до пацієнта.

Послуги та ціни

Захворювання шкіри досить поширені сьогодні. Саме тому ми забезпечили для жителів Харкова медичне обслуговування високої якості за прийнятною ціною.

Як отримати консультацію та записатися на прийом до дерматолога в «Доктор. Харків»

Вас турбують висипання, зміни шкіри, свербіж або інші симптоми шкірних захворювань? Запишіться на прийом до дерматолога в нашій клініці. Для цього:

 • зателефонуйте за номером +38 (095) 587-03-03 або +38 (098) 587-03-03;
 • зв’яжіться з нами через форму зворотного зв’язку на сайті.

Пам’ятайте! Своєчасне звернення до досвідченого лікаря-дерматолога дозволить запобігти розвитку хвороби і швидко перемогти її. У клініці «Доктор. Харків» вам гарантовано результативне лікування і бездоганний сервіс європейської якості.