«Бути жінкою - це Божий дар і титанічна праця одночасно. Багатогранність і складність регуляції функцій жіночого організму захоплюючі для мене, а глибина пізнання питань жіночого здоров'я нескінченна. В цьому і криється потенціал професії для кожного лікаря, який щиро хоче допомогти розібратися жінці з її проблемами»
Акушер-гінеколог. Перша кваліфікаційна категорія. Стаж роботи більше 17 років.
 • Лікування порушення менструального циклу у жінок в різних вікових періодах
 • Діагностика і лікування запальних захворювань піхви, шийки матки
 • Захворювання шийки матки: псевдоерозія, ектропіон, дисплазія, лейкоплакія, поліпи, папіломи та ін.
 • Діагностика та лікування хронічного тазового болю
 • Корекція порушень жіночої статевої сфери, пов'язана з віковими особливостями
 • Діагностика та лікування безпліддя
 • Консультування з питань планування сім'ї, консультації вагітних
 • Передопераційний висновок гінеколога
 • Проведення плазмоліфтінгу в гінекології
 • Захворювання, обумовлені порушенням балансу мікроорганізмів або інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), обумовлені гормональною дисфункцією, посттравматичні стани

Порадьте хорошого гінеколога в Харкові

Організм жінки – це тонкий і складний механізм, і щоб він завжди працював справно, йому необхідний хороший фахівець по жіночому здоров’ю, цим займається лікар-гінеколог. Але гінекологів багато. Як вибрати надійного фахівця, який допоможе в будь-якій ситуації?

Сьогодні, коли є вибір між приватною і державною медициною, медцентр «Доктор Харків» пропонує поради, як вибрати гінеколога.

Що таке гінекологія?

Гінекологія займається питаннями хвороб статевої сфери жінки, профілактикою цих хвороб з народження дівчинки і до глибокої старості жінки. До гінеколога звертаються з проблемами менструації, хворобами матки і придатків, при питаннях збереження або переривання вагітності, при безплідді і при пухлинних процесах малого таза, делікатних хворобах.

Словом, цей лікар займає серйозне місце в житті сучасної жінки. І дуже добре, якщо гінеколог у вас один-єдиний протягом багатьох років: він знає ваше тіло, іноді навіть краще вас, і може швидко і ефективно допомогти в будь-якій проблемі.

Як вибрати гінеколога в Харкові? Гінеколог в Харкові: відгуки.

Є кілька критеріїв вибору лікаря, які є актуальними для міста Харкова:

Професіоналізм

Природно, що у вашого лікаря повинен бути диплом про закінчення медичного інституту за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», а також диплом про закінчення інтернатури за цією ж спеціальністю, і регулярні курси удосконалення, які гінекологи проходять кожні п’ять років.

Але наявність дипломів і навіть вчених ступенів (багато лікарів можуть бути кандидатами наук або навіть докторами наук, професорами) не дає гарантії якості лікування.

Багато хто вважає, що професіоналізм відбивається в можливості вилікувати ту чи іншу хворобу, але не завжди можливо вилікувати повністю жінку, особливо якщо її проблема запущена.

Але лікар, який є професіоналом, детально розповість вам про можливі методи лікування, необхідності і доцільності їх застосування. Він підбере для вас найбільш підходящий метод, розповість і про вдалий, і про невдалий результат, опише перспективи лікування. Хороший лікар ніколи не дасть гарантії лікування на 100% і в чіткий термін, сказавши щось на кшталт: «Я вилікую вас за тиждень». Він завжди пам’ятає про особливості організму.

“Сарафанне радіо”

Це один з кращих способів вибрати лікаря, адже жінки дуже часто передають хорошого фахівця «з рук в руки». Послухайте не один-два відгуки, а більше, адже іноді бувають індивідуальні переваги і неприязнь. Також перевірте самі: вам може не підійти лікар, наприклад, через зовнішню антипатію.

Відгуки про лікаря-гінеколога, на що звернути увагу.

Зазвичай хороші лікарі мають запис на кілька днів, тижнів, а то і місяців вперед, і працюють за попереднім записом. Але це не показник, так само як і вартість послуг лікаря. Іноді справжні «золоті руки» лікаря можна знайти в самій звичайній районній жіночій консультації.

Довіра

При відвідуванні клініки або приватного лікаря у вас має бути приємне відчуття, ви повинні перейнятися до лікаря довірою. Лікар повинен вам докладно і доступно роз’яснити, що, як і навіщо він буде робити в вашому обстеженні або лікуванні, повноцінно відповісти на ваші запитання.

Гінеколог в Харкові: ціни

Ціни на послуги гінеколога Могилевської Маріанни Валеріївни представлені в нашому каталозі —Прайс-лист цін медцентру «Доктор Харків»

Хороший гінеколог: як вибрати фахівця в Харкові

Не варто ходити до лікаря, який, на ваш погляд, грубуватий і вам не подобається, але всі вважають його «світилом медицини», толку від його лікування буде мало, якщо ви відчуваєте до нього неприязнь.

Довіра до лікаря – це чимала частина в лікуванні. Спокій і впевненість в результаті, викликані вашим лікарем – це половина (якщо не більше!) в лікуванні. У хорошого лікаря пацієнтка завжди знає стан свого здоров’я, розклад процедур і послідовність дій.

Лікар не говорить їй «люба, ну, навіщо вам це знати?» або «з вами дещо не в порядку, але я полікую». Хороший лікар завжди скаже вам – «у вас не в порядку ось це, але ми будемо лікувати це наступними процедурами, отримаємо ось такий ефект». І він не приховає від вас можливих ризиків і побічних ефектів, щоб, врешті-решт, саме ви прийняли рішення про застосування або відмову від процедур.

Особливо це стосується питання переривання вагітності, адже хороший гінеколог – ще й психолог, він завжди попередньо поговорить з вами про можливість збереження вагітності, і переконається, що ваше рішення продиктовано не хвилинною слабкістю. Він підтримає вас в будь-якому випадку і допоможе при будь-якому вашому рішенні.

Інші критерії при виборі гінеколога в Харкові. Рейтинг гінекологів Харкова

Для того, щоб визначити хорошого лікаря, необхідно звертати увагу і на інші нюанси.

 • Ведучи прийом, гінеколог не поспішає, якщо тільки ваша ситуація не екстренна. Хоча, справедливості заради слід зауважити, іноді хороші лікарі чергують в пологових будинках і оперують, тому можуть бути викликані на операцію або термінову консультацію, але вони обов’язково вам все пояснять і перенесуть візит на зручний для вас час.
 • Хороший лікар не буде засипати вас термінами, а пояснить все стисло, але гранично просто, не лякаючи вас і не наводячи жах описом майбутніх процедур.
 • При огляді і консультації він не відволікається на розмови з медичною сестрою, на телефон або інших пацієнтів. При огляді буде проводити не тільки гінекологічне обстеження, а й загальний огляд – це вкрай важливо для загального уявлення про ваше тіло. Лікар проводить огляд максимально делікатно: якщо процедури неприємні, заздалегідь попереджає і мінімізує дискомфорт. При цьому лікар супроводжує свої дії словами і розповідає про всі процедури.
 • Хороший лікар завжди проводить всі маніпуляції тільки з попередньої письмової згоди пацієнтки.
 • Якщо у лікаря поганий почерк, він дасть вам надруковані на комп’ютері висновок та проведений обсяг обстеження. Крім того, лікар не розголосить відомостей про ваше здоров’я без вашого відома і дозволу.
 • Лікар -професіонал завжди чітко і виразно говорить вам час і день наступного відвідування, розписує детально план обстежень, де і як можна робити всі аналізи, не посилаючи вас в стіл довідок або реєстратуру. Хороший лікар поважає вас як пацієнта, цінує ваш час і береже ваші нерви.

Володіючи цією інформацією, Ви можете створити власний рейтинг гінекологів Харкова.

У вас є «свій» фахівець?

Медичний центр «Доктор Харків» пропонує грамотного і відповідального фахівця в своїй області – лікар акушер-гінекологМогилевська Маріанна Валеріївна.

Запис на прийом

Запишіться до фахівця прямо зараз:
Зателефонуйте нам
Прийом дзвінків

Пн. - Пт: 08:00 — 19:00
Сб: 08:00 — 15:00
Нд: 11:00 — 14:00

Професійний досвід
 • 1988 – 1991 рр.
  Харківське медичне училище №1, спеціальність - акушерка.
 • 1994 – 2000 рр.
  Харківський державний медичний університет, медичний факультет.
 • 2000 – 2002 рр.
  інтернатура за фахом «Акушерство та гінекологія».
 • 2002 р.
  тематичні курси «Планування сім'ї та репродуктивне здоров'я», ХМАПО.
 • 2003 р.
  тематичні курси «Традиційні та нетрадиційні методи рефлексотерапії з елементами комп'ютерної діагностики», ХМАПО.
 • 2003 г.
  тематичні курси «Онкогінекологія», ХМАПО
 • 2003 р.
  учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фармацевтична опіка в перинатології».
 • 2005 р.
  атестована на II кваліфікаційну категорію, ХМАПО.
 • 2006 р.
  учасник Української науково-практичної конференції «Актуальні питання перинатології та гінекології», Харків.
 • 2007 р.
  тематичне удосконалення «Діагностика та лікування злоякісних пухлин жіночої статевої сфери», ХМАПО.
 • 2008 р.
  тематичне удосконалення «Сучасні підходи до діагностики та лікування злоякісних новоутворень жіночої статевої сфери», ХМАПО.
 • 2008 р.
  учасник Української науково-практичної конференції в м. Умань «Нові підходи до лікування запальних захворювань органів малого таза».
 • 2009 р.
  спеціалізація «Мезотерапія і контурна пластика».
 • 2010 р.
  учасник Національного циклу семінарів «Актуальні питання імунопрофілактики та імунотерапії інфекційних хвороб серед населення України», Харків.
 • 2010 р.
  учасник науково-практичної конференції «Золотий стандарт світового досвіду профілактики раку - для жінок Харківського регіону» в рамках Харківського регіонального проекту з профілактики раку у жінок.
 • 2011 р.
  навчання на циклі «Сучасні аспекти фармакотерапії із застосуванням комплексних гомеопатичних і фітопрепаратів на базі "Центру Медичних Інформаційних Консалтингових і Сервісних Технологій".
 • 2013 р.
  участь в Національному циклі семінарів «Сучасні шляхи поліпшення акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні».
 • 2013 р.
  участь в науково-практичній конференції «Сексуальна гармонія пари», м Дніпро.
 • 2013 р.
  атестована на першу кваліфікаційну категорію.
 • 2015 р.
  участь в науково-практичній конференції «Менеджмент аномальних маткових кровотеч».
 • 2015 р.
  навчання на семінарі «Актуальні питання в ендокринної гінекології» НМАПО ім. Шупика, м. Київ
 • 2015 р.
  спеціалізація з ультразвукової діагностики, ХМАПО.
 • 2016 р.
  майстер-клас з плазмоліфтінгу в гінекології.
 • 2016 р.
  учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасний погляд на вакцинацію в Україні та світі»
 • 2016 р.
  учасник в Національному циклі семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги. Вульвовагінальна патологія. Терапевтичні стратегії».
 • 2017 р.
  учасник школи-семінару: «Патологія шийки матки і вагінальні інфекції. Керівництво в практику».