Лікування гемоспермії в Харкові.

Простатит і кров в спермі: як пов'язані

Гемоспермія – це синдром, при якому сперма при еякуляції має червоний відтінок за рахунок домішок крові. Даний синдром може спостерігатися при ряді станів, серед яких як небезпечні, так і транзиторні:

 1. Простатит (хронічний калькульозний або гострий).
 2. Аденома передміхурової залози.
 3. Травма органів малого таза.
 4. Надмірна сексуальна активність.
 5. Злоякісні пухлини, що проростають в протоки внутрішніх статевих органів.
 6. Системні захворювання судин.
 7. Інфекції, що передаються статевим шляхом.
 8. Діагностика синдрому крові в спермі полягає в аналізі загальних клінічних та біохімічних показників крові, спермограми, УЗД органів малого таза. Однак, можуть знадобитися і інші дослідження, наприклад, комп’ютерна томографія, наприклад, при підозрі на рак.

Лікування гемоспермії в Харкові здійснюється медикаментозним або хірургічним шляхами, в залежності від основного захворювання.

У медичному центрі «Доктор Харків» лікуванням як гемоспермії, так і інших захворювань чоловічих статевих органів займається досвідчений лікар-уролог Бєлов Владислав Юрійович.

 • Простатит і кров в спермі: як пов'язані
 • Простатит і кров в спермі: як пов'язані
 • Простатит і кров в спермі: як пов'язані

На фото зображено динаміку лікування гемоспермії в Харкові пацієнта «N», у якого хронічний калькульозний простатит проявився появою крові в спермі. Лікування здійснювалося виключно медикаментозним шляхом протягом 4 місяців, 2 з яких пацієнт отримував всього один препарат.

Будьте здорові!