Іванна
Прекрасний діагност
Прекрасний діагност + лікар, не схильний до різких рухів «а давайте негайно все полікуємо» - немає, «давайте спочатку з'ясуємо справжню причину і розберемося з нею»
Дар'я
Боротьба з моєю шкірою була тривалою, але максимально ефективною
Зверталася з проблемою запущеної вугрової хвороби і вперше зустріла лікаря, який не обмежився тільки пошуком демодекса, а запропонував подивитися, як працює мій організм в цілому. Запам'яталася фраза: "невже ти так багато заробляєш, щоб приймати таблетки? Давай для початку нормалізуємо твій харчовий та питний режими". Боротьба з моєю шкірою була тривалою, але максимально ефективною, за що я дуже вдячна і не раз рекомендувала Вікторію Вікторівну своїм друзям!
Наталія Назарова
Уже рекомендували Вікторію Вікторівну друзям, – всі залишилися дуже задоволені.
Вікторія Вікторівна Синиця висококласний лікар-професіонал. Допомагала неодноразово нашій родині навіть дистанційно: встановила точний діагноз і призначила ефективне лікування, причому максимально щадне для організму. Уважний і дбайливий постлікувальний супровід остаточно зміцнив довіру нашої сім'ї до цього лікаря.
Валентина Щербакова
Вікторія Вікторівна Синиця, лікар від Бога!
Завжди до кінця вислуховує, не призначить мішок ліків, бачить весь взаємозв'язок в організмі, завжди контролює процес лікування. Детально прописує всі дії .... Краще в Харкові лікаря незнаю ... Завжди їй дуже вдячна.
Анна
Все пройшло чудово і швидко!
Вчора вночі, 10.03.2016, народжувала у Борзенко Ірини Борисівни. Все пройшло чудово і швидко! Дуже уважний лікар. Це мої другі пологи і мені є з чим порівнювати. Вся бригада дуже тактовна, розуміюча і злагоджено працювала!