«У лікуванні пацієнта для лікаря головне - почути його біль, з яким він прийшов до нього. Немає нічого більш високого в лікуванні, ніж позбавити людину від болю.»
Проктолог, хірург. Вища кваліфікаційна категорія. Досвід роботи: 18 років.
 • Лікування геморою з використанням латексного лігування, РРН, HAL RAR.
 • Косметична корекція анальних бахромок
 • Видалення анальних поліпів, гострих кондилом
 • Радикальне лікування анальних тріщин з використанням радіохвильової терапії, плазмоліфтінгу.
 • Лікування кіст куприка, гострого і хронічного парапроктиту в тому числі зі сформованими свищами.
 • Сторонні тіла прямої кишки
 • Лікування свищів прямої кишки

До первинного прийому у проктолога варто підготуватися, очистивши кишечник. Також варто за день до візиту виключити продукти, що викликають метеоризм. Все це потрібно, щоб лікар міг отримати якомога більш ясну картину захворювання. Лікар проведе огляд, вислухає скарги, розпитає про спосіб життя, супутні захворюваннях, призначить відповідне лікування.

Проктолог «Доктор Харків» велику увагу приділяє застосуванню малотравматичних терапевтичних та хірургічних методів. Для постановки діагнозу можуть знадобитися додаткові дослідження кишечника.

Діагностика проктологічних захворювань

Лікар-проктолог «Доктор Харків» проводить діагностику з використанням сучасних технологій і методик.

Аноскопія – діагностика стану просвіту прямої кишки за допомогою аноскопа, який дозволяє лікарю провести огляд анального каналу і частини прямої кишки. За допомогою аноскопії діагностуються геморой, поліпи, запальні зміни слизової. Аноскопія зазвичай доповнює ректальне дослідження і передує ректороманоскопії і колоноскопії.

Ректороманоскопія (ректоскопія) – діагностична ендоскопічна процедура огляду просвіту прямої і нижньої частки сигмовидної кишки. За допомогою ректороманоскопії можна діагностувати коліт, геморой, розростання слизової кишківника, тріщини і свищі прямої кишки.

Іригоскопія – рентгенологічний метод дослідження кишківника, як правило, виконується з контрастуванням. Рентгенівське дослідження дозволяє виявити свищі, поліпи, коліти, злоякісні новоутворення та інші аномалії і вади розвитку.

Колоноскопія. Даний метод дозволяє досліджувати весь товстий кишківник, від прямої до сліпої кишки. На сьогоднішній день колоноскопія вважається одним з найбільш інформативних діагностичних методів в проктології. Він дозволяє своєчасно виявляти такі утворення, як виразки і поліпи. Під час проведення колоноскопії може бути проведена біопсія – забір зразків тканин слизової кишківника для подальшого лабораторного аналізу. Таким способом уточнюється форма захворювання (запальна, пухлинна, інфекційна).

Копрограма – розширений лабораторний аналіз калу, що дозволяє робити висновок про наявність запальних процесів в шлунково-кишковому тракті, виразкових хворобах, колітах, дисбактеріозі і т.д. Лікування проктологічних захворювань.

Лікування проктологічних захворювань в Харкові

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-проктолог поставить діагноз і призначить необхідне лікування – терапевтичне або, при необхідності, хірургічне. Лікування геморою було і залишається найбільш поширеною причиною звернення до лікаря-проктолога.

В «Доктор Харків» використовують новітні безопераційні, а також малоінвазивні методи лікування цього захворювання (інфрачервона і радіохвильова коагуляція, склеротерапія, лігування латексними кільцями, перев’язка гемороїдальних артерій під контролем ультразвукової доплерометрії (операція HAL-RAR).

Лікування анальних тріщин

Біль, свербіж, кровотечі при анальних тріщинах – це ще одна часта причина, по якій звертаються до проктолога. В «Доктор Харків» застосовується комплексне лікування цього неприємного захворювання, що включає корекцію способу життя, застосування медикаментозних засобів, а при необхідності – оперативне лікування. Високий рівень майстерності лікарів клініки є гарантом того, що хірургічне втручання буде ефективним і безпечним.

Видалення поліпів

Слизова оболонка прямої кишки часто піддається «навалі» поліпів, а також інших небажаних доброякісних новоутворень. Якщо їх вчасно не видалити, вони цілком можуть переродитися в ракові захворювання, тому з поліпами потрібно розлучатися якомога швидше. В «Доктор Харків» проводиться видалення поліпів прямої кишки (поліпектомія), видалення кондилом, висічення анальних бахромок (косметична проктологія), різні пластичні і реконструктивні операції на промежині, анальному каналі, прямій кишці.

Також пацієнти «Доктор Харків» успішно проходять лікування парапроктиту, свищів прямої кишки, абсцесів слизової кишківника, випадання прямої кишки, виразкових поразок, коліту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. При необхідності проводиться лікування в стаціонарі клініки.

Запис на прийом до проктолога в Харкові. Порадьте хорошого проктолога в Харкові

Записатися на прийом до проктолога в «Доктор Харків» можна цілодобово по багатоканальним телефонам: +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03 або заповнивши форму запису на сайті клініки. Лікарі-проктологи клініки ведуть прийом в різних районах Харкова:

 • проктолог Галич харків;
 • проктолог харків;
 • проктолог харків олексіївка;
 • проктолог харків центр;
 • харків проктолог відгуки;
 • харків проктолог Галич.

Вам не потрібно довго шукати, лише вибрати найзручніший і правильний медцентр – «Доктор Харків» на Клочківській, 3. Наші лікарі приймають без вихідних і свят, з раннього ранку до пізнього вечора, щоб ви могли якомога швидше відвідати їх і при необхідності почати лікування, не відкладаючи його на потім.

Дитячий проктолог в Харкові

Дитячий колопроктолог – це фахівець із захворювань кишківника у дітей і до того ж чуйний, чуйний і добрий, що вміє привернути увагу дитини будь-якого віку, особливо з такою делікатною проблемою. У сучасній медицині позначення дитячий колопроктолог і проктолог мають синонімічне значення, пов’язане з єдиним позначенням колопроктологічного напрямку в медицині. Дитячий колопроктолог – той же лікар проктолог, який володіє специфікою вікових особливостей та аномалій кишківника у дітей. У медцентрі «Доктор Харків» ми пропонуємо послуги дитячого проктолога. Досвідчений дитячий проктолог в Харкові – Галич Олександр Вікторович.

Виклик проктолога додому в Харкові

«Доктор Харків» прагне надати своїм сьогоднішнім та майбутнім пацієнтам максимально комфортні умови. Так, якщо вам не хочеться, або ви не маєте можливості відвідати нашу клініку особисто, для вас існує послуга «виклик проктолога на додому». Лікар приїде до вас додому, проведе огляд, призначить аналізи (які можна здати, не виходячи з дому), підбере лікування. Викликати проктолога додому можна за телефоном +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03 з 09:00 до 19:00 години, фахівець відвідає вас в цей же день. Виклики, прийняті після 19.00, обслуговуються на наступний день.

Запис на прийом

Запишіться до фахівця прямо зараз:
Зателефонуйте нам
Прийом дзвінків

Пн. - Пт: 08:00 — 19:00
Сб: 08:00 — 15:00
Нд: 11:00 — 14:00

Професійний досвід
 • 1996- 2002 рр.
  Харківський державний медичний університет, лікувальний факультет
 • 2002 - 2005 рр.
  інтернатура з хірургії на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) при Харківській обласній клінічній лікарні.
 • 2005 р.
  спеціалізація по проктології на базі ХМАПО при Харківській міській клінічній лікарні №2.
 • 2007 р.
  курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО, кафедра хірургії, присвоєна друга кваліфікаційна категорія
 • 2009 р.
  курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО, кафедра хірургії, присвоєна перша кваліфікаційна категорія
 • 2011 р.
  курси тематичного удосконалення «Торакальна невідкладна хірургія» на базі ХМАПО.
 • 2012 р.
  курси тематичного удосконалення «Лікування термічних ушкоджень та їх наслідків у дорослих і дітей» на базі ХМАПО.
 • 2013 р.
  курси тематичного удосконалення «Основи ендоскопічної хірургії» на базі ХМАПО.
 • 2014 р.
  курси тематичного удосконалення «Бойова травма і численні ушкодження» на базі ХМАПО.
 • 2015 р.
  курси тематичного удосконалення «Основи медичного права» на базі ХМАПО.
 • 2017 р.
  тематичне удосконалення «Невідкладна хірургія органів грудної та черевної порожнин» на базі ХМАПО.
 • 2018 р.
  курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО, кафедра хірургії, присвоєно вищу кваліфікаційну категорію
 • 2018 р.
  курси тематичного удосконалення "Клінічна колопроктологія".
 • 2018 р.
  спеціалізація по проктології на базі НМАПО ім. Шупика.