Услуги гинеколога медицинского центра «Доктор Харьков» – это полный спектр профессиональных услуг по профилактике, диагностике и лечению гинекологических заболеваний. Забота о здоровье женщины в любом её возрастном периоде – главная задача, решением которой занимается команда наших докторов, используя современное высокоточное оборудование и оказывая безупречный сервис.

Беспокоит гинекологическая проблема или пришло время планового обследования? Запишитесь на консультацию к гинекологу «Доктор Харьков» и оцените преимущества медицинского обслуживания европейского уровня!

Гинекология в «Доктор Харьков». Услуги

У нас ви отримаєте повний комплекс необхідних послуг. Гінекологи з досвідом роботи більше 22 років:

 • проведуть швидку і точну діагностику патологій жіночих статевих органів різної етіології;
 • призначать оптимальний курс лікування;
 • проконтролюють хід лікування і динаміку одужання пацієнтки;
 • проконсультують по профілактиці захворювань.

Фахівці «Доктор Харків» займаються наступними гінекологічними проблемами:

 • патології шийки матки;
 • захворювання матки і яєчників;
 • запальні захворювання (кольпіт, аднексит, ендометрит та ін.), в тому числі інфекційні (ЗПСШ – захворювання, що передаються статевим шляхом);
 • незапальні захворювання (ендометріоз, функціональні кісти яєчників, опущення статевих органів);
 • захворювання, зумовлені порушенням гормонального фону (порушення менструального циклу, маткові кровотечі, гіперпролактинемія, гіперандрогенія, клімактеричний синдром, полікістоз яєчників і ін.);
 • стани, обумовлені фізіологічним і патологічним перебігом клімактеричного періоду.

Також наші лікарі надають професійну допомогу з питань:

 • ведення вагітності;
 • підліткової гінекології;
 • підбору методів контрацепції.

Почему стоит выбрать «Доктор Харьков»?

Висококваліфіковані гінекологи з досвідом роботи більше 22 років

У центрі «Доктор Харків» працюють виключно досвідчені лікарі, які призначають пацієнтам лікування, виходячи з принципів ефективності, індивідуальних особливостей протікання захворювання і стану здоров’я.

Далі ви можете познайомитися з гінекологами нашого центру і дізнатися більше про їх спеціалізації.

Сучасне точне обладнання для діагностики

Своєчасність і точність діагнозу лежать в основі успішності лікування гінекологічних захворювань в цілому. У нашому центрі є все необхідне обладнання, що дозволяє діагностувати патології з максимальною точністю: ультразвукова діагностика, цифрова кольпоскопія, високоточна лабораторна діагностика. Комфорт пацієнтів – одна з наших основних завдань.

Ми забезпечуємо комфорт і позитивний настрій пацієнтів. Вас заберуть в чітко призначений час, забезпечать усіма необхідними для діагностики і обстеження витратними матеріалами, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, та роз’яснять висновок.

Індивідуальний підхід

Ми не працюємо за шаблонами і «заїждженими» схемами. Ми детально вивчаємо проблему пацієнтки, її стан здоров’я, індивідуальні характеристики і особливості способу життя, і, виходячи з цього, призначаємо оптимальний курс лікування або профілактики.

Услуги и цены

Медичне обслуговування європейського рівня і демократичні ціни. Тепер це не мрія, а реальність, що доступна у центрі «Доктор Харків».

Таблиця з цінами на різні види гінекологічних послуг

Як отримати консультацію і записатися на прийом до приватного гінеколога?

Щоб записатися на прийом, скористайтеся наступними способами:

 • напишіть нам через форму зворотного зв’язку (справа внизу на сайті);
 • зателефонуйте +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03.

Немає нічого важливішого, ніж здоров’я жінки. У медичному центрі «Доктор Харків» ви отримаєте якісне обслуговування, професійну допомогу нашого акушера-гінеколога, впевненість, надійність і комфорт, якого ви варті!