Один з основних діагностичних методів, що застосовуються при вагітності – ультразвукове дослідження. Особливу роль відіграє УЗД вагітних, перш за все, в спостереженні розвитку плода та здоров’я жінки в цей період.

У медичному центрі «Доктор. Харків» УЗД при вагітності проводять досвідчені лікарі зі стажем більше 10 років. Даний метод дослідження рекомендується проводити тричі за період виношування плоду, найчастіше, на 10-14, 20-24, 30-32 тижнях. При цьому кожна процедура дозволяє отримати певну інформацію:

 • 1-ий скринінг

Дозволяє встановити точний термін вагітності, попередню дату пологів. Крім того вже на 10-14 тижні можна встановити стан плоду, наприклад, розташування органів, кількість пальців на ніжках і ручках та інші подібні факти.

 • 2-ий скринінг

В ході даного дослідження доктор оцінює пропорції частин тіла дитини, його масу. Уже є можливість достовірно визначити стать дитини. Також діагностується стан плаценти, тонус матки та кількість навколоплідних вод.

 • 3-ій скринінг

Доктор визначає розташування плоду та пуповини ближче до дати пологів, розраховує максимально точно масу малюка, діагностує стан шийки матки.

Чи безпечне УЗД для вагітних?

На сьогоднішній день цей метод дослідження вважається одним з найдоступніших, точних і безпечних навіть для пацієнток в положенні. Він застосовується в світовій практиці вже понад 60 років. У медичному центрі «Доктор. Харків» процедура проходить швидко, легко та безболісно.

Чому важливо проходити УЗД своєчасно під час вагітності?

Складно переоцінити цей діагностичний метод, оскільки саме завдяки йому лікар отримує всі необхідні дані про внутрішньоутробний розвиток плода та може порівняти їх з прийнятими стандартами. В ході обстеження лікар може встановити наступні проблемні ситуації:

 • порушення в формуванні органів;
 • хромосомні відхилення – вади розвитку плоду;
 • випинання і пухлини;
 • ступінь зрілості плаценти;
 • мало- або багатоводдя;
 • істміко-цервікальна недостатність;
 • внутрішньоутробне інфікування плода;
 • ряд інших патологій.

Чому варто провести УЗД при вагітності в медичному центрі «Доктор. Харків»?

Досвідчені лікарі ультразвукової діагностики

Проведенням дослідження і діагностикою займаються лікарі з досвідом роботи більше 10 років. Професіоналізм лікарів дозволяє інтерпретувати результати з максимальною точністю.

Далі пропонуємо вам познайомитися з лікарями нашого медичного центру і дізнатися докладніше про їх спеціалізації.

Висококласний апарат УЗД

Процедура проводиться з застосуванням сучасного апарату, що забезпечує високу точність результатів. Як відомо, саме точність результатів УЗД лежить в правильній постановці діагнозу. А відповідно дозволяє своєчасно вжити необхідних заходів.

Комфорт пацієнтів

Ми подбаємо про максимальний комфорт пацієнтки. У нас відсутні черги і створені сприятливі умови для того, щоб кожна жінка відчувала себе комфортно.

Скільки коштує УЗД вагітних в Харкові

УЗД при вагітності в 1 триместрі
300 грн.
УЗД при вагітності в 3 триместрі
400 грн.
УЗД при вагітності в 2 триместрі
350 грн.
УЗД скринінг 1 (при вагітності в терміні 11 тижнів + 1 день – 13 тижнів + 6 днів)
400 грн.
Ехокардіографія плода (при вагітності в терміні після 16 тижнів)
480 грн.

Як записатися на УЗД при вагітності та отримати консультацію фахівця в «Доктор. Харків»?

Вкрай важливо при вагітності проходити своєчасне ультразвукове обстеження у досвідчених лікарів. Зверніться в наш медичний центр та будьте впевнені, що діагностика проведена професійно і з максимальною точністю!

Записатися на прийом дуже просто по телефону:

 • +38 (095) 587-03-03;
 • +38 (098) 587-03-03.

Також записатися можна за допомогою спеціальної форми зворотного зв’язку на нашому сайті.

Довірте своє здоров’я та здоров’я майбутнього малюка професіоналам медцентру «Доктор.Харків»