Хороший андролог у Харкові

Коли у чоловіка починаються проблеми з сечостатевою системою, він потребує медичної допомоги. Пошуки хорошого андролога-уролога можуть зайняти багато часу, який важливий для своєчасного лікування.

Щоб не просити у знайомих: порадьте хорошого уролога-андролога, звертайтеся в медцентр «Доктор Харків». У медицині для надання допомоги представникам чоловічої спільноти виділилася область, в якій працюють фахівці урологи-андрологи. Хорошого лікаря-андролога можна знайти в Харкові в спеціалізованій клініці, яка займається лікуванням безпліддя.

Сімейні пари, які звертаються в клініку з проблемою безпліддя, завжди проходять через цей кабінет. Але і всі інші чоловіки можуть прийти на прийом до уролога-андролога. Багато хто, виявивши проблеми з чоловічим здоров’ям, намагаються знайти кращого уролога-андролога. Клініка «Доктор Харків» давно працює з пацієнтами з проблемами безпліддя і має в штаті лікарів андрологів-урологів, які вирішують найсерйозніші чоловічі проблеми. Будь-який з наших лікарів андрологів в Харкові може стати вашим лікарем.

Не секрет, що спеціалізованим медичним закладом в Харкові по урології та нефрології є 17 лікарня. Окремо в 17 лікарні можна виділити Бєлова Владислава Юрійовича. Безперечно, це лікар-професіонал своєї справи. На поточний момент він працює в нашому медцентрі. Хорошому урологу-андрологу можна довірити найбільшу таємницю. Будь-яке захворювання чоловічої статевої сфери може діагностувати і вилікувати наш лікар-андролог. До його компетенції належать:

 • зниження потенції;
 • передчасна еякуляція;
 • безпліддя;
 • біль в паховій області, що віддає в поперек;
 • виділення з сечовипускального каналу;
 • печіння, свербіж і дискомфорт при сечовипусканні;
 • біль при статевому акті;
 • швидка стомлюваність і слабкість.

Лікарі урологи-андрологи лікують хірургічним і консервативним шляхом всі захворювання, які пов’язані з чоловічим здоров’ям. Застосування таких фізіопроцедур як: електростимуляції органів, магнітотерапія, кольоро-імпульсна терапія – прискорює лікування і покращує результат.

Андролог Харків рейтинг

Завдяки своєму колосальному досвіду, професіоналізму, уважності до пацієнтів, правильним і точним діагнозам Бєлов Владислав Юрійович є одним з найбільш затребуваних урологів-андрологів в рейтингу фахівців Харкова, що доведено на основі численних позитивних відгуків пацієнтів.

Консультація уролога-андролога рекомендується при таких ознаках захворювань статевої системи:

 • зниження лібідо;
 • болі, різі, свербіж і печіння при сечовипусканні, почастішання позивів до нього, нетримання сечі;
 • виділення зі статевого члена, що супроводжуються незвичайним запахом;
 • неприємні відчуття внизу живота, промежини та попереку;
 • новоутворення на статевих органах.

Після огляду і отримання інформації про скарги пацієнта уролог-андролог робить припущення про наявність того чи іншого захворювання. Для точної діагностики недугу і виявлення його причини, як правило, призначаються додаткові аналізи та мазки, спермограма та інші необхідні дослідження. В результаті лікар призначає курс лікування і дає поради для профілактики ускладнень.

Щорічна консультація уролога-андролога рекомендується всім чоловікам, які досягли сорока років. Вона допоможе запобігти серйозним захворюванням статевої сфери або виявити їх на початковій стадії, коли можливе ефективне лікування.

Дитячий андролог Харків

Дитячий уролог-андролог Бєлов Владислав Юрійович займається діагностикою та лікуванням хвороб і вад розвитку сечостатевої системи у дітей.

За оцінками провідних експертів сьогодні кожна четверта дитина в Харкові має проблеми, пов’язані з органами сечостатевої системи. Тому дитячий уролог є одним з найбільш затребуваних фахівців.

Дитина та її батьки можуть довгий час не помічати ніяких урологічних симптомів. Практика показує, що навіть досвідчені педіатри не завжди можуть вчасно розібратися в проблемі. Тому, якщо ви помітили у своєї дитини такі симптоми, ми наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з дитячим урологом-андрологом:

 • зміни в аналізах сечі;
 • періодичне «безпричинне» підвищення температури тіла;
 • хворобливе сечовипускання;
 • утруднене, прискорене (більше 7 разів на добу) або рідкісне (2-3 рази на добу) сечовипускання;
 • сильні раптові позиви до сечовипускання;
 • підтікання сечі, вологі плями на білизні.

Консультація дитячого уролога

Необхідно пам’ятати, що деякі захворювання, особливо пов’язані зі статевим розвитком дитини, протікають практично безсимптомно. Їх може виявити тільки дитячий уролог-андролог.

Тому ми рекомендуємо звертатися до фахівця для періодичних оглядів навіть при відсутності скарг.

На прийомі дитячий уролог-андролог огляне дитину, детально поговорить з батьками і при необхідності підбере індивідуальну програму діагностики та подальшого лікування, в тому числі, визначить необхідність хірургічного втручання. Огляд дитини у дитячого уролога-андролога в медцентрі «Доктор Харків» завжди проходить в присутності батьків.

Лікарі нашого медцентру спеціалізуються на ранній діагностиці, консервативному і малотравматичному хірургічному лікуванні захворювань сечостатевої системи.

Пріоритетний напрям – малоінвазивна ендоскопічна хірургія. Особливу увагу дитячі урологи-хірурги клініки приділяють створенню психологічного комфорту для маленьких пацієнтів.

Для діагностики патологій сечостатевої системи в «Доктор Харків» застосовується широкий спектр сучасних методів дослідження:

 • УЗД;
 • екскреторна урографія (проводиться амбулаторно);
 • цистоскопія;
 • цистографія;
 • нефросцинтіграфія;
 • цистоманометрія;
 • урофлоуметрія;
 • профілометрія уретри і уретеро-везікального співустя;
 • електронейроміографія тазового дна і кінцівок, біопсія;
 • КТ / МРТ.

Дитячий андролог-уролог Бєлов Владислав Юрійович

Прийом в нашій клініці веде уролог з багаторічним досвідом лікування дітей різного віку, починаючи з самого раннього. Він співпрацює із зарубіжними клініками і здійснює свою діяльність відповідно до загальноприйнятих міжнародних протоколів.

Комплексний підхід до лікування і рання діагностика – запорука успіху уролога-андролога

Статеві органи чоловіка – це складна система, пов’язана з багатьма іншими системами організму. Щоб надати допомогу хворому і домогтися поліпшення його здоров’я, хороший уролог-андролог повинен мати великий практичний досвід, щоб порадити правильну методику лікування. Комплексний підхід до лікування чоловічих проблем з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта дає можливість фахівцеві провести лікування статевої функції чоловіка і вилікувати його захворювання. Для цього важливо прийти на прийом уролога-андролога і розповісти йому про свої проблеми. Щоб пошуки кращого лікаря для чоловіка закінчилися успіхом, звертайтеся в клініку «Доктор Харків», де проводиться діагностика захворювань чоловічої сфери. Всім відомо, що хвороби на ранній стадії розвитку лікуються швидше і якісніше, ніж в занедбаному стані. Будь-який чоловік, який відчуває сумніви в стані свого здоров’я, який шукає тих, хто може порадити хорошого фахівця, може довірити свої інтимні проблеми лікарю-андрологу в «Доктор Харків».

Уролог-андролог нашого центру Бєлов Владислав Юрійович постійно підвищує свою кваліфікацію, займається науковими дослідженнями і публікує свої роботи в різних медичних журналах.