«Я люблю свою роботу! Вся робота варта того, щоб відчути мить, коли у тебе завмирає серце, і ти, хвилюючись, як в найперший раз, кажеш пацієнтці: «Ви вагітні!». Сльози радості моїх пацієнток діляться сповна при усвідомленні, що в настанні цієї довгоочікуваної події є «частинка» моєї лікарської допомоги. Завжди приємно чути слова подяки за виношених і народжених діток, за позбавлення від проблем з жіночим здоров'ям. У пацієнтці завжди потрібно бачити жінку у всій її первозданній красі - це обов'язкова умова, щоб підсвідомо в самому ставленні до неї головним було збереження жіночого здоров'я, тому що саме в ньому зберігається велика таємниця життя.»
Акушер-гінеколог. Перша кваліфікаційна категорія. Стаж роботи більше 22 років.
 • Безпліддя, невиношування вагітності
 • Підготовка до вагітності. Індивідуальні курси з планування і виношування вагітності, підготовка до пологів, питання анестезії під час пологів, психопрофілактика в передродовому періоді і пологах
 • Ведення вагітності після допоміжних репродуктивних технологій (ЕКЗ, ІКСІ)
 • Патологія вагітності: плацентарна недостатність, патологія шийки матки (істміко-цервікальна недостатність), вагітність і патологія сечовидільної системи, серцево-судинної системи, патологія щитовидної залози, порушення жирового обміну
 • Контрацепція: медикаментозна і з використанням спіралей (в тому числі система «Мірена»)
 • Патологія шийки матки
 • Синдром хронічної тазової болі в гінекології
 • Запальні процеси: ендометрити, вульвовагиніти, захворювання, що передаються статевим шляхом
 • Неоперативне лікування фіброміоми матки і гіперплазії ендометрія, ендометріоїдних кіст невеликих розмірів
 • Оперативна і діагностична ендоскопічна гінекологія: гістероскопія, цервікоскопія, аргонова терапія, радіохвильове лікування, ДЕК- припікання, електроексцизія, конізация шийки матки, вишкрібання порожнини матки і цервікального каналу, пайпель-біопсія

Лікування безпліддя в Харкові: відгуки, ціна, переваги

Що робити, якщо у вашій родині постала проблема безпліддя?

Діагностику та лікування безпліддя можна пройти, звернувшись в медцентр «Доктор Харків». У нашій клініці працюють фахівці, що займаються лікуванням безпліддя і знають процес до найдрібніших тонкощів. Лікування жіночого і чоловічого безпліддя часом дуже тривалий процес, тому наберіться терпіння і постарайтеся створити в сім’ї сприятливу позитивну атмосферу.

Обстеження безпліддя включає:

 • консультацію уролога, акушера-гінеколога, при необхідності ендокринолога;
 • ультразвукову діагностику;
 • збір загальних аналізів, аналізів на гормони;
 • гістеросальпінгографія для визначення прохідності труб;
 • спермограмма;
 • лапароскопія.

Після ретельної діагностики призначається лікування. В кожному окремому випадку програма лікування призначається індивідуально. Саме тому ціна за даний комплекс лікування безпліддя залежить від багатьох факторів.

В «Доктор Харків» працює один з провідних фахівців в даній області – лікар Золотарьова Тетяна Павлівна. Відгуки про її роботу, величезний досвід і грамотне лікуванні виключно позитивні.

ЕКО Харків ціна 2020/2021

Ціна маніпуляції складається з великої кількості пунктів і залежить від певних обставин.

У нашому медичному центрі передбачені пільги і працюють програми лояльності, що дозволяють здешевити ЕКО.

Основним критерієм ціноутворення є методика ДРТ, що застосовується при необхідності. Наприклад, ін’єкції сперматозоїда більш затратні і трудомісткі, тому обійдуться дорожче. Головною особливістю клініки «Доктор Харків» є якість послуг, що надаються. Якість наших медпослуг складається з високої кваліфікації фахівців медцентру, практичного досвіду саме в даній сфері, технічної оснащеності.

Ціни на даний вид послуги доступні в нашому Прайс-листі.

Хороший генетик в Харкові

Генетик – це медичний фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологічних процесів, зумовлених спадковою схильністю. Найчастіше люди звертаються за консультацією до генетика на стадії планування дитини або в тому випадку, якщо у людини підозрюється якесь спадкове захворювання.

Консультація цього фахівця обов’язкова на стадії планування дитини, за умови, що в роду були випадки важких спадкових патологій. Особливо, на це слід звернути увагу, якщо в родині вже народилася дитина, з будь-якою генетичною хворобою або з патологією невідомої етіології.

Однак слід зазначити і те, що консультація у генетика не буде зайвою навіть в тому випадку, якщо для занепокоєння немає видимих ​​причин. За допомогою сучасних діагностичних методів серйозну патологію можна виявити вже на стадії першого триместру вагітності.

Похід до генетика обов’язковий в тому випадку, якщо на УЗД було виявлено відхилення у розвитку плоду. Потрібно взяти до уваги і той факт, що діагноз фахівця не завжди можна розглядати як вирок. Багато патологічних процесыв, навіть зі спадковою схильністю, можна коригувати або зводити їх дію до мінімуму. Також до генетика потрібно звертатися, якщо справедливі такі чинники: у жінки народжуються тільки мертві діти або вагітність закінчується викиднем; в подружжя, де жінці 35 років і більше; людина, яка має схильність до генетичних захворювань і планує дитину; люди, у яких спостерігається патологічне погіршення розумової діяльності з віком; пари, які є кровними родичами.

У медцентрі «Доктор Харків» робота лікаря з пацієнтами починається зі з’ясування сімейного анамнезу. Для того, щоб виключити етіологічні фактори іншої форми, спочатку пацієнт проходить обстеження у певних фахівців. Тільки після того, як лікар-генетик матиме результати обстеження і повний сімейний анамнез, призначається програма діагностики.

Порадьте хорошого генетика в Харкові

Своєчасне звернення пари до цього фахівця може допомогти запобігти розвитку важкої патології у дитини на ранній стадії розвитку плода. Правильне планування малюка дає можливість якщо не виключити, то звести до мінімуму ризик розвитку важких недуг і ускладнень. Останнє стосується не тільки самої дитини, але і його мами. Слід зазначити і те, що, в цьому випадку, мова йде не тільки про фізичне здоров’я малюка і батьків, а й про психологічне.

Хороший генетик після бесід з майбутніми батьками і отримання результатів аналізів лікар-генетик визначає ступінь генетичного ризику для кожної конкретної сім’ї.

Генетичний ризик – це ймовірність появи певної спадкової патології в людини яка звернулася за консультацією або у його нащадків. Він визначається шляхом розрахунків, заснованих на аналізі генетичних закономірностей, або за допомогою даних проведених аналізів. Можливість розрахувати генетичний ризик залежить в основному від точності діагнозу і повноти генеалогічних даних (даних про сім’ї подружжя), тому сімейна пара повинна підготуватися до консультації: згадати, які важкі хвороби були у родичів чоловіка і дружини.

Генетичний ризик до 5% оцінюється як низький. Ризик від 6 до 20% прийнято вважати середнім; в цьому випадку рекомендують застосування методів пренатальної діагностики. Ризик більше 20% вважається високим, застосування методів пренатальної діагностики строго обов’язково.

Узист-генетик в Харкові

У своїй роботі фахівець використовує такі методи діагностики: скринінг генетичного типу; ДНК-діагностика; дослідження хромосом; каріотип. Якщо мова йде про патології плода, то призначаються додаткові методи досліджень: біопсія матеріалу з матки; біохімічний маркер матері; УЗД. Що стосується інвазивних методів, то такі призначаються тільки в самих крайніх випадках. Обумовлено це тим, що такі інструментальні аналізи можуть позначитися на здоров’ї дитини.

Особливе місце в пренатальній діагностиці займає ультразвукове дослідження (УЗД). Існує чітка залежність між характером пороку і терміном його виявлення за допомогою УЗД. Ряд вад розвитку можна діагностувати в кінці I – початку II триместру вагітності. Серед них – грубі пороки головного мозку, великі грижі передньої черевної стінки, нероздільні плоди, черепно-мозкові та спинномозкові грижі, полікістоз нирок, і ін. Точність діагностики цих вад розвитку до кінця II триместру вагітності наближається до 100%. Точність діагностики вроджених вад плоду становить 87%, в групі підвищеного ризику – 90%.

Для своєчасної діагностики вроджених вад розвитку плоду необхідна чітка організація ультразвукового обстеження: його необхідно проводити всім вагітним не менше 3 разів протягом вагітності (в 10-12, 20-22 і 30-32 тижнів), а за показаннями (анамнез або підозра на порок розвитку) – частіше (через кожні 3-4 тижні) і з ретельним дослідженням всіх органів і систем плода.

Планування вагітності в Харкові

Планування вагітності в медцентрі «Доктор Харків» – це повний спектр діагностичних і терапевтичних послуг для кожної сім’ї. Ми враховуємо все, що може відображатися на зачатті, благополучному виношуванні і народженні здорової дитини. Ми створюємо індивідуальні програми для жінки і чоловіка, адже здоров’я майбутнього малюка залежить і від мами, і від тата.

Планування вагітності в «Доктор Харків» – це повне обстеження і передгравідарна підготовка, а також медико-генетичне консультування для кожної сім’ї:

 • для фертильних жінок і чоловіків репродуктивного віку;
 • для жінок 35+;
 • при безплідді і підготовці до ЕКЗ;
 • для жінок з «групи ризику»;
 • для пацієнток зі звичним невиношуванням вагітності;
 • проспективне планування вагітності – кріоконсервація та довгострокове зберігання яйцеклітин і сперматозоїдів в кріобанку ПМЦ.

Ви хочете стати батьками і не знаєте, з чого почати планування вагітності? В першу чергу, необхідно звернутися до кваліфікованих фахівців. Навіть вітаміни при плануванні вагітності необхідно приймати суворо за призначенням лікаря. Можливість зачаття, благополучного виношування вагітності та народження здорової дитини залежить від цілого ряду чинників.

При передгравідарній підготовці враховуються:

 • репродуктивне здоров’я обох майбутніх батьків і їх вік,
 • генетичні захворювання в сім’ї,
 • гінекологічний статус,
 • наявність соматичної патології,
 • кількість, перебіг і результат попередніх вагітностей у жінки, якщо мова йде про повторну вагітність;
 • загальний стан здоров’я обох майбутніх батьків.

Ефективність програм планування вагітності в «Доктор Харків» забезпечує взаємодію висококваліфікованих фахівців – генетиків, гінекологів, ендокринологів, андрологів, лікарів функціональної діагностики та репродуктивної медицини.

Кожна програма складається індивідуально. Обов’язкова складова ефективного планування народження здорової дитини це компетентна оцінка репродуктивних можливостей жінок і чоловіків. Майбутнім батькам необхідно пройти повне комплексне обстеження перед плануванням вагітності.

Обстеження перед вагітністю: вартість

Необхідні обстеження для жінок:

 • клінічний і біохімічний аналізи крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • аналіз крові на визначення групи і резус-фактора;
 • коагулограма, гемостазіограма;
 • визначення антитіл гепатитів В, С, ВІЛ, RW;
 • аналіз на TORCH-інфекції;
 • аналіз на ЗПСШ;
 • аналізи на гормони;
 • бактеріоскопічне дослідження мазків на флору і онкоцитологію;
 • кольпоскопія;
 • УЗД органів малого тазу і молочних залоз;
 • рентгенографія грудної клітки;
 • консультації терапевта, ЛОРа, окуліста, стоматолога, гінеколога, генетика.

Обстеження для чоловіка:

 • консультація терапевта;
 • загальний і біохімічний аналізи крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • аналіз крові на визначення групи і резус-фактора;
 • аналіз на ПЛР-інфекції;
 • спермограма.

При індивідуальному плануванні вагітності кількість необхідних досліджень може коригуватися. Уролог, або андролог можуть рекомендувати додаткові дослідження для чоловіка, терапевт і гінеколог – для жінки. Якщо майбутні батьки в цілому здорові, аналізів зазвичай менше, ніж у пари з діагностованими захворюваннями або патологією.

Важливо: аналізи для чоловіка важливі так само, як і для жінки.

На підставі отриманих результатів обстеження при плануванні вагітності може бути рекомендована і проведена терапія для одного або обох майбутніх батьків. Результати досліджень дозволяють фахівцям визначити, як подружжю кращим чином підготуватися до вагітності, чи варто приймати препарати, вітаміни для чоловіків і жінок, щоб благополучно виносити і народити здорову дитину.

Технічне оснащення діагностичних відділень наших провідних центрів планування вагітності дозволяє проводити всі необхідні лабораторні та функціональні обстеження. Висока кваліфікація і практичний досвід фахівців гарантують успіх у плануванні кожної сім’ї.

Запис на прийом

Запишіться до фахівця прямо зараз:
Зателефонуйте нам
Прийом дзвінків

Пн. - Пт: 08:00 — 19:00
Сб: 08:00 — 15:00
Нд: 11:00 — 14:00

Професійний досвід
 • 1990-1996 рр.
  Харківський державний медичний університет, медичний факультет.
 • 1999 р.
  Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології. Харківський інститут удосконалення лікарів
 • 2001 р.
  Акушерство і гінекологія. Друга кваліфікаційна категорія. Харківська медична академія післядипломної освіти (ХМАПО)
 • 2005 р.
  Планування сім'ї та репродуктивне здоров'я. Тематичне удосконалення. Харківська медична академія післядипломної освіти (ХМАПО)
 • 2005 р.
  Психотерапія та медична психологія в практиці сімейного лікаря. Тематичне удосконалення. ХМАПО
 • 2005 р.
  Медична психологія і сексологія в сімейній медицині. Тематичне удосконалення. ХМАПО
 • 2006 р.
  Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології. Тематичне удосконалення. ХМАПО
 • 2007 р.
  Акушерство і гінекологія. Перша кваліфікаційна категорія. Харківська медична академія післядипломної освіти (ХМАПО)
 • 2008 р.
  Актуальні питання в акушерстві і гінекології. Тематичне удосконалення. ХМАПО
 • 2009 р.
  Спеціалізація «Ультразвукова діагностика». ХМАПО
 • 2010 р.
  Актуальні питання ультразвукової діагностики в урології. Тематичне удосконалення. ХМАПО
 • 2011 р.
  Основні принципи діагностики онкологічних захворювань у жінок. Тематичне удосконалення. ХМАПО
 • 2012 р.
  Скринінгові програми в перинатальній медицині. Тематичне удосконалення. ХМАПО
 • 2014 р.
  Спеціалізація «Медична генетика». ХМАПО
 • 2014 р.
  Стажування в клініках Угорщини за програмою «Сучасні методи лікування фіброміоми матки».
 • 2017 р.
  Навчання ендоскопічним методам оперативної гінекології (лапароскопія, гістероскопія), м. Київ, навчальний центр на базі клініки «Надія»