«Що для мене важливо, як для лікаря, це - професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, точна діагностика, вибір оптимального методу лікування. Необхідно постійно отримувати нові знання і застосовувати нові найбільш ефективні методики лікування. Мені подобається, що мої пацієнти впевнені в моїй присутності до моменту одужання, і вони звертаються за особистими консультаціями щодо профілактики захворювань після одужання.»
Проктолог, хірург. Вища кваліфікаційна категорія. Стаж роботи більше 15 років.
 • Діагностика і лікування анальних поліпів
 • Лікування геморою безопераційним методом: латексне лігування, THD, HAL-RAR
 • Сторонні тіла прямої кишки
 • Свищі прямої кишки
 • Анальні тріщини та свербіж
 • Епітеліальний куприковий хід
 • Косметичні деффекти (анальні бахромки)
 • Радіохірургічна і лазерна корекція

До первинного прийому у проктолога варто підготуватися, очистивши кишечник. Також варто за день до візиту виключити продукти, що викликають метеоризм. Все це потрібно, щоб лікар міг отримати якомога більш ясну картину захворювання. Лікар проведе огляд, вислухає скарги, розпитає про спосіб життя, супутні захворюваннях, призначить відповідне лікування.

Проктолог «Доктор Харків» велику увагу приділяє застосуванню малотравматичних терапевтичних та хірургічних методів. Для постановки діагнозу можуть знадобитися додаткові дослідження кишечника.

Діагностика проктологічних захворювань

Лікар-проктолог «Доктор Харків» проводить діагностику з використанням сучасних технологій і методик.

Аноскопія – діагностика стану просвіту прямої кишки за допомогою аноскопа, який дозволяє лікарю провести огляд анального каналу і частини прямої кишки. За допомогою аноскопії діагностуються геморой, поліпи, запальні зміни слизової. Аноскопія зазвичай доповнює ректальне дослідження і передує ректороманоскопії і колоноскопії.

Ректороманоскопія (ректоскопія) – діагностична ендоскопічна процедура огляду просвіту прямої і нижньої частки сигмовидної кишки. За допомогою ректороманоскопії можна діагностувати коліт, геморой, розростання слизової кишківника, тріщини і свищі прямої кишки.

Іригоскопія – рентгенологічний метод дослідження кишківника, як правило, виконується з контрастуванням. Рентгенівське дослідження дозволяє виявити свищі, поліпи, коліти, злоякісні новоутворення та інші аномалії і вади розвитку.

Колоноскопія. Даний метод дозволяє досліджувати весь товстий кишківник, від прямої до сліпої кишки. На сьогоднішній день колоноскопія вважається одним з найбільш інформативних діагностичних методів в проктології. Він дозволяє своєчасно виявляти такі утворення, як виразки і поліпи. Під час проведення колоноскопії може бути проведена біопсія – забір зразків тканин слизової кишківника для подальшого лабораторного аналізу. Таким способом уточнюється форма захворювання (запальна, пухлинна, інфекційна).

Копрограма – розширений лабораторний аналіз калу, що дозволяє робити висновок про наявність запальних процесів в шлунково-кишковому тракті, виразкових хворобах, колітах, дисбактеріозі і т.д. Лікування проктологічних захворювань.

Лікування проктологічних захворювань в Харкові

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар-проктолог поставить діагноз і призначить необхідне лікування – терапевтичне або, при необхідності, хірургічне. Лікування геморою було і залишається найбільш поширеною причиною звернення до лікаря-проктолога.

В «Доктор Харків» використовують новітні безопераційні, а також малоінвазивні методи лікування цього захворювання (інфрачервона і радіохвильова коагуляція, склеротерапія, лігування латексними кільцями, перев’язка гемороїдальних артерій під контролем ультразвукової доплерометрії (операція HAL-RAR).

Лікування анальних тріщин

Біль, свербіж, кровотечі при анальних тріщинах – це ще одна часта причина, по якій звертаються до проктолога. В «Доктор Харків» застосовується комплексне лікування цього неприємного захворювання, що включає корекцію способу життя, застосування медикаментозних засобів, а при необхідності – оперативне лікування. Високий рівень майстерності лікарів клініки є гарантом того, що хірургічне втручання буде ефективним і безпечним.

Видалення поліпів

Слизова оболонка прямої кишки часто піддається «навалі» поліпів, а також інших небажаних доброякісних новоутворень. Якщо їх вчасно не видалити, вони цілком можуть переродитися в ракові захворювання, тому з поліпами потрібно розлучатися якомога швидше. В «Доктор Харків» проводиться видалення поліпів прямої кишки (поліпектомія), видалення кондилом, висічення анальних бахромок (косметична проктологія), різні пластичні і реконструктивні операції на промежині, анальному каналі, прямій кишці.

Також пацієнти «Доктор Харків» успішно проходять лікування парапроктиту, свищів прямої кишки, абсцесів слизової кишківника, випадання прямої кишки, виразкових поразок, коліту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. При необхідності проводиться лікування в стаціонарі клініки.

Запис на прийом до проктолога в Харкові. Порадьте хорошого проктолога в Харкові

Записатися на прийом до проктолога в «Доктор Харків» можна цілодобово по багатоканальним телефонам: +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03 або заповнивши форму запису на сайті клініки. Лікарі-проктологи клініки ведуть прийом в різних районах Харкова:

 • проктолог Скрипниченко харків;
 • проктолог харків;
 • проктолог харків олексіївка;
 • проктолог харків центр;
 • харків проктолог відгуки;
 • харків проктолог Скрипниченко.

Вам не потрібно довго шукати, лише вибрати найзручніший і правильний медцентр – «Доктор Харків» на Данилевського, 26. Наші лікарі приймають без вихідних і свят, з раннього ранку до пізнього вечора, щоб ви могли якомога швидше відвідати їх і при необхідності почати лікування, не відкладаючи його на потім.

Дитячий проктолог в Харкові

Дитячий колопроктолог – це фахівець із захворювань кишківника у дітей і до того ж чуйний, чуйний і добрий, що вміє привернути увагу дитини будь-якого віку, особливо з такою делікатною проблемою. У сучасній медицині позначення дитячий колопроктолог і проктолог мають синонімічне значення, пов’язане з єдиним позначенням колопроктологічного напрямку в медицині. Дитячий колопроктолог – той же лікар проктолог, який володіє специфікою вікових особливостей та аномалій кишківника у дітей. У медцентрі «Доктор Харків» ми пропонуємо послуги дитячого проктолога. Досвідчений дитячий проктолог в Харкові – Скрипниченко Костянтин Валерійович.

Виклик проктолога додому в Харкові

«Доктор Харків» прагне надати своїм сьогоднішнім та майбутнім пацієнтам максимально комфортні умови. Так, якщо вам не хочеться, або ви не маєте можливості відвідати нашу клініку особисто, для вас існує послуга «виклик проктолога на додому». Лікар приїде до вас додому, проведе огляд, призначить аналізи (які можна здати, не виходячи з дому), підбере лікування. Викликати проктолога додому можна за телефоном +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03 з 09:00 до 19:00 години, фахівець відвідає вас в цей же день. Виклики, прийняті після 19.00, обслуговуються на наступний день.

Запис на прийом

Запишіться до фахівця прямо зараз:
Зателефонуйте нам
Прийом дзвінків

Пн. - Пт: 08:00 — 19:00
Сб: 08:00 — 15:00
Нд: 11:00 — 14:00

Професійний досвід
 • 1996 - 2002
  Харківський Національний Університет, факультет фундаментальної медицини, спеціальність - «Лікувальна справа».
 • 2002 - 2003
  ХМАПО, інтернатура на кафедрі хірургії та проктології, спеціальність - «Загальна хірургія».
 • 2003 - 2006
  ХМКЛ ШНМД, лікар - хірург екстреної допомоги.
 • 2004
  спеціалізація за фахом «Хірургія", Харківська медична академія післядипломної освіти.
 • 2007
  стажування за фахом «Проктологія", Санкт-Петербург, Росія (безопераційні методи лікування проктологічних хворих).
 • з 2007
  на даний момент працює проктологом в практичній медицині.
 • 2009 - 2015
  хірург відділення політравми Обласної клінічної лікарні Центру екстреної допомоги та медицини катастроф.
 • 2011
  присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».
 • 2012
  спеціалізація за фахом «Проктологія», Харківська медична академія післядипломної освіти.
 • 2013 - 2017
  робота проктологом в «Медичному Центрі Здоров'я».
 • 2014-2017
  робота хірургом і проктолог в медичному центрі «Інтермед»
 • 2015
  навчання THD (Трансанальна Гемороїдальна деартеріалізація), Київ, Україна.
 • 2016
  навчання методикам HAL (Haemorroidal Artery Ligation) - RAR (Recto Anal Repair), Відень. Австрія.
 • 2016
  присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургія»
 • 2016
  навчальні курси по лікуванню свищів прямої кишки, Мілан, Італія.
 • 2017
  навчальні курси по лікуванню свищів прямої кишки і геморою, Берлін, Німеччина.