УЗД черевної порожнини в медичному центрі «Доктор. Харків» – це поєднання досвіду висококваліфікованих фахівців, точність діагностики завдяки сучасним апаратам та якісний сервіс європейського рівня. Ультразвукове дослідження донині залишається одним з найбільш точних, швидких і безболісних видів діагностики печінки, селезінки, жовчного міхура, підшлункової залози та інших органів. У нашому центрі створені максимально комфортні умови для пацієнтів, а в точності результатів дослідження ви можете бути абсолютно впевнені.

Потрібно зробити УЗД органів черевної порожнини? Запишіться на прийом в «Доктор. Харків» та оцініть переваги медичних послуг в нашій клініці!

Диагностика органов брюшной полости с помощью УЗИ в «Доктор. Харьков»

УЗД дозволяє з точністю діагностувати ряд захворювань. Показаннями для проведення ультразвукової діагностики органів черевної порожнини є:

  • біль та неприємні відчуття в животі;
  • пожовтіння шкіри;
  • виявлені раніше захворювання, в тому числі жовчнокам’яна хвороба, панкреатити, холецистити, кісти, доброякісні новоутворення, гепатит та ін.

Крім того, рекомендується регулярно проходити даний вид діагностики здоровим особам з метою раннього виявлення всіляких захворювань. Як відомо, багато в чому саме виявлення хвороби або новоутворення на ранній стадії лежить в основі ефективного лікування та більш швидкого одужання.

У нашій клініці ви отримаєте:

  • точну діагностику досліджуваних органів;
  • консультацію досвідченого лікаря зі стажем більше 19 років;
  • ефективну програму лікування;
  • рекомендації щодо профілактики захворювання або ймовірної проблеми.

Почему стоит сделать УЗИ брюшной полости в «Доктор. Харьков»?

Сучасне технічне оснащення

Дослідження проводиться на сучасному апараті, що гарантує високу точність. Ультразвуковий апарат, встановлений в нашій клініці, відповідає високим стандартам і вимогам лікарів та пацієнтів. Точність діагностики та результатів обстеження обумовлені високочутливими датчиками, якими оснащений апарат.

Варто відзначити, що GE Healthcare дозволяє вивести кольорове зображення досліджуваних органів на екран, роздрукувати дані та навіть зберегти їх на електронному носії.

Висококваліфіковані фахівці

УЗД проводять лікарі з досвідом роботи більше 19 років. Завдяки наявності відповідної кваліфікації, а також великому досвіду роботи, лікарі інтерпретують результати діагностики правильно та максимально точно.

Услуги и цены

УЗД органів черевної порожнини в центрі «Доктор. Харків» – це оптимальне поєднання медичного обслуговування високої якості та демократичних цін, які представлені нижче.

Как получить консультацию и записаться на прием в клинику «Доктор. Харьков»?

Вас турбують болі в животі, будь-які з описаних вище симптомів або хочете пройти планове обстеження? Запишіться на УЗД в нашу клініку за допомогою:

  • форми зворотного зв’язку;
  • за телефонами: +38 (095) 587-03-03, +38 (098) 587-03-03.

Лікарі медичного центру «Доктор. Харків» проведуть УЗД з професіоналізмом, точністю та подбають про ваш комфорт, адже ви цього варті!